Mahlkönig Guatemala SB
Mahlkönig Guatemala SB
Király első pillantásra, ráadásul koronával az emblémában - így jellemezhetjük a Mahlkönig EK43S darálót fekete színben. Namele kávé török dzsesszhez, eszpresszóhoz, filteres vagy egész babkávéhoz eladó. Mindezt ultragyorsan, és mindenekelőtt a darálók királyának abszolút következetességével. Több
928 858,27 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
|---|
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K05064
Király első pillantásra, ráadásul koronával az emblémában - így jellemezhetjük a Mahlkönig EK43S darálót fekete színben. Namele kávé török dzsesszhez, eszpresszóhoz, filteres vagy egész babkávéhoz eladó. Mindezt ultragyorsan, és mindenekelőtt a darálók királyának abszolút következetességével. Több
Termék kódja: K05064
Kávéőrlő pörkölők és üzletek számára: Mahlkönig Guatemala SB
- ✔ nagy teljesítményű kávédaráló profiknak
- ✔ a Mahlkönig csúcsmárka legmagasabb minőségű gyártása
- ✔ modern design és világos csiszolási beállítások
- ✔ Nagyméretű, 71 mm-es csiszolókövek speciálisan edzett acélból
- ✔ 2900 fordulat/perc (50 Hz), őrlés kb. 800-900 g/perc
- ✔ az ajánlott őrlési durvaság táblázat a darálón
- ✔ minimális kávé visszatartás a darálóban
- ✔ kopogtató és szorító a kávézacc tartásához
- ✔ Vibráló polc/kávépakettás kosár
- ✔ Tanúsítvány: CE, CB, ETL Safety, ETL Sanitation

Mahlkönig Guatemala SB. Professzionális daráló kávézók számára
A Mahlkönig királyi őrlők szinte minden jó kávézóban jelen vannak. A pörkölőkben és kávézókban a Mahlkönig a guatemalai modellben van itt a helye. Ez egy bevált őrlőgép nagy mennyiségű kávé őrléséhez. Ezáltal biztosítja, hogy az őrlés egyenletes, azaz egyenletes legyen, ami rendkívül fontos a kávé későbbi elkészítése szempontjából. Emellett elképesztően gyors, és megdarálja a kávét, de nem "eszi" meg, így őszintén adagolja az utolsó kávébabot is.

A guatemalai SB a Mahlkönig által
Az eladó friss kávé őrléséhez technikailag - motoros teljesítmény és nagy, tartós őrlőkövek- és gyakorlatilag - a durvaság könnyű beállításával, valamint a beépített optimális őrlési feszültségnek köszönhetően a különböző kávéfőzési módszerekhez - egyaránt fel van szerelve. A kávézaccnak való klipsz és a daráló száján lévő kopogtató alapfelszereltség, valamint egy állítható polc.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Kézi |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 900 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 2900 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 1100 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 14 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, A legjobb a világon |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 71 mm |
| Magasság (cm) | 68 |
| Szélesség (cm) | 23 |
| Mélység (cm) | 41 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Kézi |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 900 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 2900 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 1100 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 14 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, A legjobb a világon |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 71 mm |
| Magasság (cm) | 68 |
| Szélesség (cm) | 23 |
| Mélység (cm) | 41 |

Útmutató a Mahlkönig daráló kiválasztásához
A Mahlkönig malmok a legjobbak közé tartoznak. Miért érdemes beszereznie egyet a kávézójába, és melyik modellt válassza? Nézzük meg.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

Hogyan válasszunk egy őrlőt egy kávézó számára: szűrőkávéhoz
Kínálhatsz szűrt kávét egy Hario csöpögtetőből egy személyre, egy francia presszót két személyre, vagy egy automata csöpögtetővel egy adagban történő főzéshez. Mindenesetre a kávé ízét, bármilyen módszert is választasz, jelentősen befolyásolja a kávédaráló. Hogyan válasszunk tehát egyet?

Hemro Group: a legjobb professzionális kávédarálók
Mi a közös a híres kávémárkákban: Mahlkönig, Ditting és Anfim? Tudja, hogy mi a közös? A Hemro Group család tagjai - a professzionális kávéőrlők gyártásában és fejlesztésében vezető szerepet játszó cég. Ma egy kicsit közelebbről is megismertetem Önt ezzel a családdal.





















