Mahlkönig EK43S fehér
Mahlkönig EK43S fehér
Az első pillantásra király, sőt koronával az emblémában a fehér Mahlkönig malom EK43S modell. Namele kávé török dzsesszhez, eszpresszóhoz, filteres vagy egész babkávéhoz eladó. Mindezt ultragyorsan, és mindenekelőtt a darálók királyának abszolút következetességével. Több
1 277 181,10 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
|---|
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K02350 EAN: 4260284782795
Az első pillantásra király, sőt koronával az emblémában a fehér Mahlkönig malom EK43S modell. Namele kávé török dzsesszhez, eszpresszóhoz, filteres vagy egész babkávéhoz eladó. Mindezt ultragyorsan, és mindenekelőtt a darálók királyának abszolút következetességével. Több
Termék kódja: K02350 EAN: 4260284782795
A Mahlkönig EK43S White daráló előnyei
- ✓ Függőleges 98 mm-es acél csiszolókövek
- ✓ eszpresszót és filterkávét egyaránt őröl
- ✓ kiváló őrlési egyenletesség a nagyobb extrakció érdekében
- ✓ gyors őrlési sebesség kb. 20 g/s
- ✓ könnyű őrlési beállítás
- ✓ minimális kávévisszatartás
- ✓ s zínes kiadás - Fehér

Professzionális daráló a kávémesterek számára - Mahlkönig white
Az ő területük a kávézók, ahol szeretik a precízen elkészített, válogatott kávét. A tempójuk lélegzetelállító, másodpercenként 20 g kávét őrölnek. Az ellenfeleiknek... nincs! A Mahlkönig EK43 és a 15 cm-es EK43S alsó változat a profiknak szánt, páratlan kávédaráló.
Gyorsan és minőségesen őrlik a kávét. A legfinomabb acélból készült hatalmas, 98 mm-es lapos csiszolókövek függőlegesen vannak elhelyezve, és egy erős csiszolómotor hajtja őket. A méret és a teljesítmény ilyen együttműködése azt jelenti, hogy az eredményül kapott őrlés teljesen álomszerű lesz. Mivel a kávé egyenletes finomsága jobb extrakciós hozamot eredményez, így a Mahlkönig őrlővel felfedezheti a kávéban rejlő valódi lehetőségeket. Eszpresszó, eszpresszó, filter - ez az őrlő mindent tud.

A Mahlkönig kávédarálók királya: az EK43S fehér színben
A hagyományos német őrlőgyártó ma is vezető szerepet tölt be a kávéőrlésben. Váratlan élményeket nyújt sokkal jobb kávékivonatokkal. Ugyanakkor őrlőit modernnek és stílusosnak tartja.
Az olyan innovatív tartozékokkal, mint a Mini Hooper, az "école" az abszolút egyadagos őrlőgéppé vált a mindennapi kávézói műveletekhez. Az eredeti nagyméretű tartályok jobban alkalmasak nagy mennyiségű főzős adagok elkészítésére és egész csomagok kávé őrlésére. Ami még a legutolsó kávéfogyasztót is meggyőzi a vásárláson gondolkodó kávézókról, az az őrlők színvilága. "Adjunk egy kis színt a kávéőrlés világának!" - ez a mottója ennek a kiadásnak és a gyönyörű Mahlkönig EK43S Ultramarine Blue-nak.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Kézi |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 800 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1450 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 890 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 19,0 - 21,0 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, A legjobb a világon |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 98 mm |
| Magasság (cm) | 68 |
| Szélesség (cm) | 23 |
| Mélység (cm) | 41 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Kézi |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 800 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1450 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 890 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 19,0 - 21,0 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, A legjobb a világon |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 98 mm |
| Magasság (cm) | 68 |
| Szélesség (cm) | 23 |
| Mélység (cm) | 41 |

Útmutató a Mahlkönig daráló kiválasztásához
A Mahlkönig malmok a legjobbak közé tartoznak. Miért érdemes beszereznie egyet a kávézójába, és melyik modellt válassza? Nézzük meg.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

Hogyan válasszunk egy őrlőt egy kávézó számára: szűrőkávéhoz
Kínálhatsz szűrt kávét egy Hario csöpögtetőből egy személyre, egy francia presszót két személyre, vagy egy automata csöpögtetővel egy adagban történő főzéshez. Mindenesetre a kávé ízét, bármilyen módszert is választasz, jelentősen befolyásolja a kávédaráló. Hogyan válasszunk tehát egyet?



























