Mahlkönig EK43T fekete
Mahlkönig EK43T fekete
A koronás őrlők királya - a professzionális őrlő Mahlkönig EK43 Black modell. Műkávé török dzsesszhez, eszpresszóhoz, filteres vagy egész babkávéhoz eladó. Mindezt ultragyorsan, és mindenekelőtt abszolút következetesen. Több
1 277 181,10 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
|---|
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K05059
A koronás őrlők királya - a professzionális őrlő Mahlkönig EK43 Black modell. Műkávé török dzsesszhez, eszpresszóhoz, filteres vagy egész babkávéhoz eladó. Mindezt ultragyorsan, és mindenekelőtt abszolút következetesen. Több
Termék kódja: K05059
Professzionális daráló Mahlkönig EK43 Fekete
- ✓ Függőleges 98 mm-es acél csiszolókövek
- ✓ eszpresszót és filterkávét egyaránt őröl
- ✓ kiváló őrlési egyenletesség a nagyobb extrakció érdekében
- ✓ gyors őrlési sebesség kb. 20 g/s
- ✓ könnyű őrlési beállítás
- ✓ minimális kávévisszatartás
- ✓ s zínes kiadás - Fekete

Szuper daráló a kávémestereknek - Mahlkönig black
Az ő területük a kávézók, ahol szeretik a precízen elkészített, válogatott kávét. A tempójuk lélegzetelállító, másodpercenként 20 g kávét őrölnek. Az ellenfeleiknek... nincs! A Mahlkönig EK43 és a 15 cm-es EK43S alsó változat a profiknak szánt, páratlan kávédaráló.
Extra gyorsan őrlik a kávét, ugyanakkor extra jó minőségű kávét őrölnek. Az óriási lapos köszörűkövek 98 mm átmérőjűek, a legfinomabb acélból készülnek, és függőlegesen állnak. Ezeket egy nagy teljesítményű darálómotor hajtja. A méret és a teljesítmény ilyen együttműködése abszolút álomszerű őrlési eredményt jelent. Mivel az egyenletes kávészemcsék nagyobb eszpresszóhozamot eredményeznek, így a Mahlkönig darálóval felfedezheti a kávéban rejlő valódi lehetőségeket. Eszpresszó, eszpresszó, filter - ez az őrlő mindent tud.

Mahlkönig univerzális kávédaráló: EK43 modell fekete színben
A kiváló minőségű őrlők hagyományos német gyártója ma is vezető szerepet tölt be a kávéőrlésben. Váratlan élményeket nyújt az elkészített kávé sokkal jobb extrakciójával. Ugyanakkor lépést tart a modern technológiával és a baristák igényeivel. És ezek is ikonikus őrlők, stílusosak.
A funkcionális tartozékokkal és innovatív kiegészítőkkel, mint például a Mini Hooper, az "école" a mindennapi kávézók abszolút egyadagos őrlőjévé vált. Az eredeti nagyméretű tartályok jobban alkalmasak nagy mennyiségű főzős adagok főzésére és egész csomagok kávé őrlésére. Ami még a legutolsó kávéfogyasztót is meggyőzi a vásárláson gondolkodó kávézókról, az az őrlők színvilága. "Adjunk egy kis színt a kávéőrlés világának!" - ez a mottója ennek a kiadásnak és a gyönyörű Mahlkönig EK43 Blacknek.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Kézi |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 800 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1450 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 1300 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 10,0 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, A legjobb a világon, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 98 mm |
| Magasság (cm) | 83 |
| Szélesség (cm) | 23 |
| Mélység (cm) | 41 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Kézi |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 800 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1450 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 1300 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 10,0 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, A legjobb a világon, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 98 mm |
| Magasság (cm) | 83 |
| Szélesség (cm) | 23 |
| Mélység (cm) | 41 |

Útmutató a Mahlkönig daráló kiválasztásához
A Mahlkönig malmok a legjobbak közé tartoznak. Miért érdemes beszereznie egyet a kávézójába, és melyik modellt válassza? Nézzük meg.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

Batch brew: miért van ez a kávézóban és hogyan készítsük el?
A kávézóba járás a mai társadalomban inkább modern hobbi vagy életmód. Az emberek többet keresnek a kávéjukban a koffeinnél. Ezért bővül a kávézók kínálata. A cappuccino, mint a legnépszerűbb kávéházi ital, és más eszpresszó alapú kávék még mindig uralják az itallapokat. A filteres kávé azonban egyre népszerűbb.































