Eureka Mignon Libra CR Fehér
Eureka Mignon Libra CR Fehér
Eureka Mignon elektromos daráló fehér színben, krómozott tartozékokkal. Több
270 791,34 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
2159 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 € | 3935 HUF |
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K05497 EAN: 8056600019760
Eureka Mignon elektromos daráló fehér színben, krómozott tartozékokkal. Több
Termék kódja: K05497 EAN: 8056600019760
Eureka Mignon Speciality - krómdaráló otthoni használatra
- ✓ 13 50 fordulatszámra hangolt motor
- ✓ 55 mm-es lapos acél csiszolókövek
- ✓ őrlés kb. 1,5 g/s eszpresszóhoz és 2 g/s szűrőhöz
- ✓ mikrometrikus őrlésbeállítás
- ✓ ACE védelmi rendszer
- ✓ az őrlő érintőképernyős kijelzője
- ✓ csendes őrlés eszpresszóhoz, eszpresszóhoz és minden alternatív módszerhez

Krómozott univerzális otthoni kávédaráló
Az Eureka Mignon a Speciality változatban továbbfejleszti az alapmodellek képességeit, különösen sokoldalúságában. Ez azt jelenti, hogy őrlési durvasági skálája szűrőkávéhoz és eszpresszóhoz egyaránt tartalmaz beállításokat.
A legcsábítóbb ebben az őrlőben egyértelműen az érintőképernyős kijelző, amely megkönnyíti a barátkozást az őrlővel. Ez teszi a kávéőrlést örömtelivé. És ez a kiválóan élezett, edzett acélból készült őrlőköveinek is köszönhető, amelyek ennél a modellnél már elérik az 55 mm átmérőt.

Eureka Mignon otthoni daráló
A világhírű Eureka kávédaráló gyártója a legélesebb vonalvezetésű otthoni őrlők innovatív kollekcióját dobja piacra. A szögletes kialakítás előnye, hogy szerény, és sok minden belefér abba a néhány köbcentiméterbe is.
Ilyen ez a modell, az Eureka Mignon Speciality is. Fehér, szürke, kék, Ferrari-piros és 14 másik színben is kapható! A színpaletta mellett, mint egy igazi Mignon daráló, olyan funkciókkal rendelkezik, mint a fokozatmentes mikrométeres beállítás, a "High Speed" karbantartás, és az ACE rendszer, amely megakadályozza, hogy a kávé a statikus elektromosság miatt csomósodjon.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 300 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Háztartások |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1350 |
| Használat | Home |
| Energiafogyasztás (W) | 310 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 1,4 - 1,8 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Standard |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 55 mm |
| Magasság (cm) | 43 |
| Szélesség (cm) | 12 |
| Mélység (cm) | 19 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 300 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Háztartások |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1350 |
| Használat | Home |
| Energiafogyasztás (W) | 310 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 1,4 - 1,8 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Standard |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 55 mm |
| Magasság (cm) | 43 |
| Szélesség (cm) | 12 |
| Mélység (cm) | 19 |

Eureka Mignon darálók összehasonlítása
Perfetto, Specialita, Manuale,... Melyik a megfelelő daráló az Ön számára? Hogy megkönnyítsük a választását, elkészítettem ezt az áttekintést, hogy megválaszoljam, melyik darálót érdemes beszereznie.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

Eureka: 100 éve gyártanak kávédarálókat, most pedig kávéfőzőket is.
Ők hagyományos kávédaráló gyártók. A mesterségük olasz mesterei most kiegészítik termékportfóliójukat. Az Eureka bemutatja a világnak az új kávéfőzőit, amelyek örömteli látványt nyújtanak. Vessünk hát egy pillantást rájuk.


































