Eureka ORO Mignon Egyszeri adagolás fekete
Eureka ORO Mignon Egyszeri adagolás fekete
Az Eureka ORO Mignon Single Dose otthoni elektromos daráló ideális azok számára, akik szeretik a babokat forgatni. Eszpresszó és filteres kávébabok őrlésére egyaránt alkalmas. Több
230 929,13 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
2159 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 € | 3935 HUF |
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K01707 EAN: 8059519339448
Az Eureka ORO Mignon Single Dose otthoni elektromos daráló ideális azok számára, akik szeretik a babokat forgatni. Eszpresszó és filteres kávébabok őrlésére egyaránt alkalmas. Több
Termék kódja: K01707 EAN: 8059519339448
Mit kínál az Eureka Oro Mignon daráló?
- Kávéőrlés eszpresszóhoz és filterkávéhoz
- Dönthető kamra, így a kávé nem marad a darálóban őrlés után
- 65 mm-es lapos csiszolókövek szabadalmaztatott Diamond Inside technológiával
- 45 grammos kávétöltő - így mindig friss kávét őrölhetsz
- Rozsdamentes acél csésze az őrölt kávé könnyű kezeléséhez
- Gyors és csendes őrlés
Univerzális csiszológép innovatív adagolással
Az Eureka ORO Mignon Single Dose darálót eszpresszó és filterkávé őrlésére egyaránt tervezték Az őrlőkamra 15°-os dőlésszöge biztosítja, hogy a kávé ne maradjon az őrlőben.
Ráadásul a Mignon Blow Up tisztítóeszköznek köszönhetően úgy készítheti el a következő csésze kávéját, hogy közben az őrlőkamra mindig tiszta marad. A rozsdamentes acél csésze tisztán tartja a munkafelületet. Ez megkönnyíti, hogy az őrölt kávét közvetlenül a portafilterbe öntse.


Csendes és gyors őrlés
A daráló egy nagy teljesítményű motor és 65 mm-es Diamond Inside őrlőkövek kombinációját rejti, amelyek biztosítják a precízen őrölt kávét. A Silent Technology-nak köszönhetően a daráló csendesen működik darálás közben (kb. 60 dB).
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 45 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Háztartások |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1650 |
| Használat | Home |
| Energiafogyasztás (W) | 320 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 2,3 - 3,3 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 32 |
| Szélesség (cm) | 13 |
| Mélység (cm) | 26 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 45 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Háztartások |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1650 |
| Használat | Home |
| Energiafogyasztás (W) | 320 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 2,3 - 3,3 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 32 |
| Szélesség (cm) | 13 |
| Mélység (cm) | 26 |

Wilfa Svart vs. Baratza Encore
Sok filterkávét készít naponta, és a kézi őrlő egyszerűen nem elég? Akkor itt az ideje egy elektromos darálónak, de melyiket válassza? Rászántam az időt, hogy összehasonlítsak két népszerű eklektikus otthoni őrlőt, a Wilfa Svart CGWS-130B és a Baratza Encore készüléket. Melyik lesz a jobb vétel? Vessünk egy pillantást!

Eureka Mignon darálók összehasonlítása
Perfetto, Specialita, Manuale,... Melyik a megfelelő daráló az Ön számára? Hogy megkönnyítsük a választását, elkészítettem ezt az áttekintést, hogy megválaszoljam, melyik darálót érdemes beszereznie.

Eureka: 100 éve gyártanak kávédarálókat, most pedig kávéfőzőket is.
Ők hagyományos kávédaráló gyártók. A mesterségük olasz mesterei most kiegészítik termékportfóliójukat. Az Eureka bemutatja a világnak az új kávéfőzőit, amelyek örömteli látványt nyújtanak. Vessünk hát egy pillantást rájuk.

Intelligens elektromos kávédarálók: technológia
Mik azok az intelligens kávédarálók? Ma a kávéőrlési technológia újdonságairól fogok mesélni. Amivel az elektromos kávédarálóknál találkozhatsz, és miért szeretnéd ezeket a funkciókat a te darálódban is.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

Kávéőrlő - hogyan kell tisztítani és megbirkózni az elakadással
A kávéja már nem olyan jó ízű, mint régen? A probléma egyik fűszere lehet a piszkos kávédaráló. A bögrék és a kávéfőzők nem az egyetlen dolgok, amelyeket meg kell tisztítani. A darálóknak is szükségük van időről időre egy alapos tisztításra. Előfordult már, hogy a kávé beragadt a darálóba? Elmondjuk, mit kell tennie ez ügyben is.

A legjobb kávédarálók
Kiváló minőségű darálót keres kávézója számára? Értékeli a tökéletesen elkészített kávét otthonában? Ha a legjobbak közül a legjobbat szeretné, nézze év legmenőbb kávédarálóinak választékát!

























