Ditting 807
Ditting 807
Ha egész csomag kávét őrölsz a vásárlóknak, már nem kapsz őrlőt. Hacsak nem kap egy Ditting 807-et. Professzionális, nagy térfogatú kávédaráló kávézók, pörkölők vagy kávézók számára. Több
1 158 066,93 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
2159 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 € | 3935 HUF |
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K05084
Ha egész csomag kávét őrölsz a vásárlóknak, már nem kapsz őrlőt. Hacsak nem kap egy Ditting 807-et. Professzionális, nagy térfogatú kávédaráló kávézók, pörkölők vagy kávézók számára. Több
Termék kódja: K05084
Az őrölt kávé értékesítéséhez: Ditting 807 őrlőgép
- ✔ Nagy teljesítményű daráló kereskedelmi használatra
- ✔ Ideális kávézók, pörkölők és kávézók számára
- ✔ nagy teljesítményű motor 1400 fordulatszámmal
- ✔ Nagyméretű, 80 mm-es, speciális acélból készült csiszolókövek
- ✔ Csiszolási sebesség kb. 7,5 g/s
- ✔ A tartály kapacitása kb. 510 g kávéhoz elegendő
- ✔ Tanúsítás: CB, UL/CSA, NSF, KTL, EAC
- ✔ A köszörűkövek optimalizált geometriája
- ✔ Tartalmazza a kopogtatót és a csatot a kávézacc megtartásához
- ✔ Minimális kávé visszatartás a darálóban
- ✔ Extra széles őrlési tartomány minden sörfőzési módszerhez
- ✔ két aktív ventilátor az egyenletesen nagyobb őrlési teljesítményért
- ✔ a csiszolási fok kényelmes és pontos beállítása

Kereskedelmi kávédaráló pörkölők számára: Ditting 807
Egy speciális kávézó és pörkölőműhely kifinomult felszerelést igényel. Ezekhez a műveletekhez feltétlenül szükség van egy nagy teljesítményű és csiszolási minőségű csiszológépre. Ha olyan szolgáltatásokat szeretne nyújtani a vásárlóknak, mint például egy csomag frissen őrölt kávé értékesítése, akkor olyan őrlőre van szüksége, amely megfelel a feladatnak. A Ditting-csiszológépek alapját a nagy teljesítményű motor és a professzionális acélcsiszolókövek képezik. Egy ilyen őrlő biztosan nem hagyja cserben, és pontosan őrölt kávét biztosít. Bármilyen mennyiségben és finomságban vagy durvaságban, amire szüksége van.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Kézi |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 510 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1400 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 500 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 7,5 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, A legjobb a világon |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 80 mm |
| Magasság (cm) | 69 |
| Szélesség (cm) | 29 |
| Mélység (cm) | 38 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Kézi |
| Megjelenítés | Nem |
| Daráló funkció | Durvaság beállítása |
| Garatűrtartalom (g) | 510 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1400 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 500 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 7,5 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, A legjobb a világon |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 80 mm |
| Magasság (cm) | 69 |
| Szélesség (cm) | 29 |
| Mélység (cm) | 38 |

Ditting: professzionális kávédaráló
Szeretne egy olyan darálót, amely fél perc alatt ledarál 1 kg kávét? Ha nem pörkölőüzemet üzemeltet, vagy nem árul őrölt kávét a boltjában, akkor valószínűleg nem lenne hasznára. Ez a cikk mégis érdekes lehet a marketingesek és a kávérajongók számára egyaránt. A következő sorok ugyanis a Ditting svájci prémium kategóriás őrlőiről szólnak majd.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

Hemro Group: a legjobb professzionális kávédarálók
Mi a közös a híres kávémárkákban: Mahlkönig, Ditting és Anfim? Tudja, hogy mi a közös? A Hemro Group család tagjai - a professzionális kávéőrlők gyártásában és fejlesztésében vezető szerepet játszó cég. Ma egy kicsit közelebbről is megismertetem Önt ezzel a családdal.



















