E&B LAB Puck Screen
E&B LAB Puck Screen
Az E&B LABPuck Screen ideális az All In One kosarakkal kombinálva. Azonban más szűrőkosarakkal is kompatibilis az 58/58,4 mm-es dugulásbiztos zsákokhoz. Egy kis mágnessel van ellátva. Több
12 799,21 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K06765
Az E&B LABPuck Screen ideális az All In One kosarakkal kombinálva. Azonban más szűrőkosarakkal is kompatibilis az 58/58,4 mm-es dugulásbiztos zsákokhoz. Egy kis mágnessel van ellátva. Több
Termék kódja: K06765
Puck Screen az E&B LAB-tól
- ✔️ kiváló minőségű mágneses rozsdamentes acélból készült
- ✔️ a tökéletesebb és egyenletesebb eszpresszóért.
- ✔️ teltebb íz a nem kívánt szennyeződések nélkül.
- ✔️ egy kis mágnessel van ellátva a könnyű eltávolítás érdekében.
- ✔️ fotómaratott membránnal kombinálva.
- ✔️ szűrő vastagsága 150 mikron
- ✔️ átmérő 58/58,4 mm
- ✔️ lyukátmérő 2,4 mm
- ✔️ lyukak száma 257

Puck Screen: a még tökéletesebb eszpresszóért
A Puck Screen-t úgy tervezték, hogy még tökéletesebbé tegye az eszpresszó elkészítését. Segít biztosítani a víz egyenletes eloszlását az őrölt kávéban, ami jobb extrakciót és tökéletesebb ízt eredményez. Az E&B LAB Puck Screen egy perforált felületet kombinál egy 150 mikronos szűrési erősségű, fotómaratott membránnal.
| Szín |
|
|---|---|
| Javasolt szabotázsméret | 58 mm, 58,4 mm |
| Kompatibilis márka | E61 |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| A lyukak száma | 257 |
| Lyuk átmérője | 2,4 mm |
| Magasság (cm) | 2 |
| Szélesség (cm) | 6 |
| Mélység (cm) | 6 |
| Kávégép kompatibilitás | E61 |
| Szín |
|
|---|---|
| Javasolt szabotázsméret | 58 mm, 58,4 mm |
| Kompatibilis márka | E61 |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| A lyukak száma | 257 |
| Lyuk átmérője | 2,4 mm |
| Magasság (cm) | 2 |
| Szélesség (cm) | 6 |
| Mélység (cm) | 6 |
| Kávégép kompatibilitás | E61 |

Puck Screen: Miért van korongszűrő az eszpresszó készítésénél?
Észrevetted őket? A kerekeket, amelyek a portafilterbe kerülnek. Ez a korongszűrő, és ha a következő szintre akarja emelni az eszpresszóját, szüksége van rá. Elmagyarázom, hogy miért, és hogy mit csinálnak.



















