E&B Lab SR200RNT Nanotech
E&B Lab SR200RNT Nanotech
Általános ár 16 385 Ft.
Megtakarít
10% (1 640 Ft)
14 745 Ft
11 610,24 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
11 610,24 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
36 pont a hűségpontokhoz
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K02587 EAN: 0806891050519
Paraméterek
| Kompatibilis márka | Bezzera, La Pavoni, Magister, Nuova Simonelli, Promac, Rancilio, Victoria Arduino |
|---|---|
| Membrán | 200 µm |
| A lyukak száma | 121 |
| Lyuk átmérője | 2,2 mm |
| Középső lyuk | M6 |
| Külső átmérő | 57,5 mm |
| Belső átmérő | 55,5 mm |
| Szélesség (cm) | 6 |
| Mélység (cm) | 6 |
| Kávégép kompatibilitás | Bezzera, La Pavoni, Magister, Nuova Simonelli, Promac, Rancilio, Victoria Arduino |
| Kompatibilis márka | Bezzera, La Pavoni, Magister, Nuova Simonelli, Promac, Rancilio, Victoria Arduino |
|---|---|
| Membrán | 200 µm |
| A lyukak száma | 121 |
| Lyuk átmérője | 2,2 mm |
| Középső lyuk | M6 |
| Külső átmérő | 57,5 mm |
| Belső átmérő | 55,5 mm |
| Szélesség (cm) | 6 |
| Mélység (cm) | 6 |
| Kávégép kompatibilitás | Bezzera, La Pavoni, Magister, Nuova Simonelli, Promac, Rancilio, Victoria Arduino |





















