IMS zuhanyzó MA200NT ø 56,4 mm
IMS zuhanyzó MA200NT ø 56,4 mm
Rozsdamentes acél zuhanyfej 56,4 mm átmérőjű MA200NT modell az IMS-től.
Általános ár 13 910 Ft.
Megtakarít
5% (705 Ft)
13 205 Ft
10 397,64 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
10 397,64 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
33 pont a hűségpontokhoz
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K04541
Paraméterek
| Szín |
|
|---|---|
| Kompatibilis márka | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Membrán | 200 µm |
| A lyukak száma | 98 |
| Lyuk átmérője | 3 mm |
| Középső lyuk | M7 |
| Külső átmérő | 56,4 mm |
| Belső átmérő | 55,4 mm |
| Magasság (cm) | 1 |
| Szélesség (cm) | 6 |
| Mélység (cm) | 6 |
| Kávégép kompatibilitás | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Szín |
|
|---|---|
| Kompatibilis márka | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Membrán | 200 µm |
| A lyukak száma | 98 |
| Lyuk átmérője | 3 mm |
| Középső lyuk | M7 |
| Külső átmérő | 56,4 mm |
| Belső átmérő | 55,4 mm |
| Magasság (cm) | 1 |
| Szélesség (cm) | 6 |
| Mélység (cm) | 6 |
| Kávégép kompatibilitás | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |


































