Pesado Competition zuhanykabin Nuova Simonelli
Pesado Competition zuhanykabin Nuova Simonelli
Kiváló minőségű zuhanyfej kávéfőzőkhöz, amelyet a maximális pontosság, állandóság és tartósság érdekében terveztek. Több
Általános ár 16 220 Ft.
Megtakarít
10% (1 620 Ft)
14 600 Ft
11 496,06 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
11 496,06 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
36 pont a hűségpontokhoz
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K05983 EAN: 2033609342987
Kiváló minőségű zuhanyfej kávéfőzőkhöz, amelyet a maximális pontosság, állandóság és tartósság érdekében terveztek. Több
Termék kódja: K05983 EAN: 2033609342987
Precizitás és minőség egyben az Ön karos kávéfőzőjéhez
A PESADO az IMS-szel együttműködve alkotta meg ezt a zuhanyrózsát a nagy pontosságra, a konzisztenciára és a tartósságra helyezve a hangsúlyt. A szűrő számos előnyt kínál:
- Egyenletes extrakció a megnövelt számú tölcsér alakú lyukaknak köszönhetően.
- A tervezett zuhanyfelület és a belső lyukak a lehető legsimább felületet biztosítják és minimalizálják a súrlódást.
- Ezek a zuhanyok versenyelőnyhöz juttatják a mindennapi kávét otthon és a kávézóban egyaránt.
- Független laboratóriumi tesztek kimutatták, hogy a PESADO kosarak és zuhanyszűrők a legkövetkezetesebb teljesítményt nyújtják más nagy márkákhoz képest.
Paraméterek
| Szín |
|
|---|---|
| Kompatibilis márka | Nuova Simonelli, Victoria Arduino |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Membrán | 200 µm |
| A lyukak száma | 121 |
| Lyuk átmérője | 2,2 mm |
| Középső lyuk | M6 |
| Külső átmérő | 48,8 mm |
| Kávégép kompatibilitás | Nuova Simonelli, Victoria Arduino |
| Szín |
|
|---|---|
| Kompatibilis márka | Nuova Simonelli, Victoria Arduino |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Membrán | 200 µm |
| A lyukak száma | 121 |
| Lyuk átmérője | 2,2 mm |
| Középső lyuk | M6 |
| Külső átmérő | 48,8 mm |
| Kávégép kompatibilitás | Nuova Simonelli, Victoria Arduino |





















