Mahlkönig E65S
Mahlkönig E65S
Minden érzékszerv gyönyörködtetésére - a professzionális eszpresszóőrlő Mahlkönig E65S. Vékony, modern dizájn egy pillantásra, állítható őrlési recept egy érintésre, ahol más kávérendelések is hallhatóak. És a királyi őrlőkövek belül! Több
825 649,61 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
2159 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 € | 3935 HUF |
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K00706 EAN: 4260429558858
Minden érzékszerv gyönyörködtetésére - a professzionális eszpresszóőrlő Mahlkönig E65S. Vékony, modern dizájn egy pillantásra, állítható őrlési recept egy érintésre, ahol más kávérendelések is hallhatóak. És a királyi őrlőkövek belül! Több
Termék kódja: K00706 EAN: 4260429558858
Mahlkönig E65S eszpresszóőrlő kávézóhoz
- ✓ Lapos acél 65 mm-es köszörűkövek
- ✓ eszpresszó őrlés közvetlen adagolással bármelyik portafilterbe
- ✓ kiváló őrlési minőség a még ízletesebb eszpresszóhoz
- ✓ átlagosan 4-7 g/s sebességgel őröl
- ✓ UX beállított őrlés multifunkciós gombbal
- ✓ kávé visszatartása minimális
- ✓ csiszolás közben 70 dB alatt tartja a csendet (normál napi forgalom, emberi beszéd)

Mahlkönig: professzionális kávédarálók híres gyártója
A Mahlkönig darálók, vagyis a koronás emblémájú kávédarálók minősége valóban királyi. Bármilyen modellről legyen is szó, mindig van valami extra, amit kínálnak. Mindig acélszívvel rendelkeznek, amely garantálja az egyedülálló őrlési minőséget. Acél köszörűkövek.
Az edzett, tökéletesen csiszolt acélötvözet a Mahlkönig csiszológépek gyártási titka. Az eszpresszó íze utánozhatatlanul jobb, mint bármely más őrlőé. A 65S modellben a köszörűkövek átmérője 65 mm. Ennek köszönhetően még igényes körülmények között is tökéletesen működnek, és hozzájárulnak a daráló tömörségéhez.

A Mahlkönig E65S hosszú ideig tart, és 30 cm-es munkafelületet foglal el.
Tökéletes őrlési mechanizmus, megjelenés és vezérlés világos kijelzővel. A Mahlkönig E65 előnyeinek listája itt még nem ér véget. Ellenkezőleg, ez a német kávédaráló még néhány ászt tartogat.
A kávés tálca például gyakorlatilag törhetetlen. Apróságnak tűnik, de a működésben nagy előny. Ezenkívül széles őrlési tartományt kínál , amely kellemesen állítható a mikrométeres skálán. És egy praktikus zár a durvaság vagy a mágneses kávéadagoló túlbeállítása ellen.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1200 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1400 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 440 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 4,0 - 6,0 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, Premium, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 58 |
| Szélesség (cm) | 20 |
| Mélység (cm) | 28 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1200 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1400 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 440 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 4,0 - 6,0 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, Premium, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 58 |
| Szélesség (cm) | 20 |
| Mélység (cm) | 28 |

Útmutató a Mahlkönig daráló kiválasztásához
A Mahlkönig malmok a legjobbak közé tartoznak. Miért érdemes beszereznie egyet a kávézójába, és melyik modellt válassza? Nézzük meg.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.





































