Victoria Arduino Mythos MY75 fehér
Victoria Arduino Mythos MY75 fehér
A profik darálója, Victoria Arduino Mythos MY75 változatban. Ez határozza meg a tökéletességet az eszpresszó kávéőrlésben. Ahol vannak baristák, akiknek a munkájuk szenvedély, ott van a Mythos professzionális kávédaráló is. Több
1 123 933,07 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
|---|
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K05790
A profik darálója, Victoria Arduino Mythos MY75 változatban. Ez határozza meg a tökéletességet az eszpresszó kávéőrlésben. Ahol vannak baristák, akiknek a munkájuk szenvedély, ott van a Mythos professzionális kávédaráló is. Több
Termék kódja: K05790
A Mythos MY75 kávédaráló előnyei
- ✓ eszpresszóőrlő közepes méretű vállalkozások számára
- ✓ Lapos 75 mm-es titán őrlőkövek
- ✓ DDD - valódi kövek távolságérzékelője
- ✓ őrlési sebesség kb. 3 g/s
- ✓ digitális érintőképernyő
- ✓ akár 3 csiszolási program
- ✓ mikrometrikus durvaság beállítása
- ✓ egyedülálló Clima Pro funkció
- ✓ a daráló kettős hűtése
- ✓ azonnali hozzáférés az őrlőkamrába
- ✓ Függőleges kőelhelyezés minimális visszatartással
- ✓ a MYG75 gravimetrikus változatban is kapható

A Mythos MY75 a tökéletes kávéőrlés szimbóluma
A kávékészítés inkább szenvedély, mint munka az Ön és baristái számára? A Mythos meggyógyítja a tökéletes őrlés megszállottságát. Mert ugyanúgy szerelmes a minőségi kávékészítésbe, mint Ön, és az ő megszállottsága a kiváló őrlés.
A Mythos a mesterek, barista bajnokok és kávézók őrlője, akik a kávé elkészítését abszolút ellenőrzés alatt és a legmagasabb minőségi szinten szeretnék tartani. Az új Mythos a még nagyobb termelékenység, stabilitás, egyszerű használat és ismételt őrlési pontosság érdekében készült.

A Mythos MY75 őrlő nagyobb kontrollja az őrlés, a hőmérséklet és a megőrzés felett.
Az új kijelzőn jól láthatóan láthatja a daráló funkcióit, és kényelmesen, egy ujjmozdulattal beállíthatja azokat saját igényei szerint. És hogy mit tud ellenőrizni és beállítani? A funkciók sorában természetesen szerepel a kávé adagolása az őrlési idő beállításával. De a Mythos daráló olyan egyedülálló képességeit is, mint az őrlőkövek közötti távolság elektronikus szabályozása és a hőmérséklet beállítása az egyes kávékhoz.
Az őrlőkamrához való közvetlen hozzáférés előnye ezeknél az új Mythos daráló modelleknél is megmarad. A továbbfejlesztett kávéadagoló azonban minimálisra csökkentette a visszatartást, így az őrlés után gyakorlatilag nulla a kávéveszteség. A jelenlegi, még szimpatikusabb őrlőkialakítás kettős hűtést is tartalmaz. A Clima Pro funkcióval az őrlési körülményeket kifejezetten az őrlőbe töltött minden egyes kávéhoz igazíthatja. A Mythos kávéőrlővel messze túlmutat az eszpresszóőrlés eddigi színvonalán.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1500 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 450 |
| A oldalon. | Espresso |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 75 mm |
| Magasság (cm) | 48 |
| Szélesség (cm) | 20 |
| Mélység (cm) | 40 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1500 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 450 |
| A oldalon. | Espresso |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 75 mm |
| Magasság (cm) | 48 |
| Szélesség (cm) | 20 |
| Mélység (cm) | 40 |

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

Intelligens elektromos kávédarálók: technológia
Mik azok az intelligens kávédarálók? Ma a kávéőrlési technológia újdonságairól fogok mesélni. Amivel az elektromos kávédarálóknál találkozhatsz, és miért szeretnéd ezeket a funkciókat a te darálódban is.
































