Nuova Simonelli MDXS CORE fekete
Nuova Simonelli MDXS CORE fekete
A Nuova Simonelli MDXS professzionális darálót a gyártók "A csendes daráló" becenévvel illetik. Ez képviseli a Nuova Simonelli darálókra jellemző minőséget. Ha egy kávéházi daráló teljesítményéről, méretéről, áráról és csendességéről van szó, nehéz lesz riválist találni. Több
327 814,96 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
2159 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 € | 3935 HUF |
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K00214
A Nuova Simonelli MDXS professzionális darálót a gyártók "A csendes daráló" becenévvel illetik. Ez képviseli a Nuova Simonelli darálókra jellemző minőséget. Ha egy kávéházi daráló teljesítményéről, méretéről, áráról és csendességéről van szó, nehéz lesz riválist találni. Több
Termék kódja: K00214
Nuova Simonelli MDXS Professional Grinder - Előnyök
- ✓ Elektromos eszpresszóőrlő kis- és középvállalkozások számára
- ✓ kávézók, éttermek, szállodák számára
- ✓ programozható őrlési adagolás
- ✓ 65 mm-es acél őrlőkövek
- ✓ őrlési sebesség kb. 2 g/s
- ✓ digitális kijelző
- ✓ extra csendes őrlés a "Silent-block" technológiával
- ✓ a csiszolási finomságmikrométeres beállítása
- ✓ igényesebb műveletekhez a Nuova Simonelli MDJ változatban

Nuova Simonelli MDXS csendes kávézói daráló
A Nuova Simonelli olasz szakemberek és hagyományos kávétechnológiai márka már több ezer világhírű baristát "nevelt" ki termékein. Mit értékelnek leginkább a szakemberek az MDXS darálójukban? Mindenekelőtt a megbízhatóságot, ami a Nuova Simonellinél szinte szinonimája a márkának. A könnyű használat, a kávéfőzés folyamatának felgyorsítása, a kellemesen csendes őrlés és a részletekre való odafigyelés.
Az őrlő 2 g/s sebességgel őröl. A 65 mm átmérőjű rozsdamentes acél őrlőkövek tökéletesen ülnek, így elkerülhetők az őrlési pontatlanságok. Ezzel szemben az MDXS őrlő kiválóan megőrzi az őrölt kávé stabilitását és konzisztenciáját. A daráló tartálya melletti állítógomb segítségével kényelmesen kiválasztható az őrlés finomsága, maga az állítás pedig mikrometrikus. Így a baristának tökéletes feltételek állnak rendelkezésére a kiváló eszpresszó elkészítéséhez.

Az MDXS Nuova Simonelli a profik őrlője.
Az őrlő masszív acélszerkezete biztosítja a tartósságát. Ez még a baristákra is erős, megnyugtató benyomást kelt, akiknek ez a robusztus őrlő támaszt nyújt - egy olyan partnert, akire számíthatnak. Kevesebb stressz, még nagyon elfoglalt időszakokban is, minden elkészített kávéban megmutatkozik.
Az egyenletesen jó minőségű és gyors őrlés nagyobb gondosságot jelent a baristának az eszpresszó elkészítésének egyéb aspektusaiban. Összességében az őrlő hozzájárul a kellemes vendégélményhez, amikor meglátogatja kávézóját. A tapasztalt szakemberek mellett az őrlő egyszerű kezelhetőségével az új baristáknak is segíthet. Az MDXS egy nagy teljesítményű daráló egy kávézó mindennapi működéséhez.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1600 |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 900 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 400 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 2,0 - 2,7 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 59 |
| Szélesség (cm) | 22 |
| Mélység (cm) | 29 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1600 |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 900 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 400 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 2,0 - 2,7 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 59 |
| Szélesség (cm) | 22 |
| Mélység (cm) | 29 |

Hosszabbítsa meg a kávédaráló élettartamát az őrlőkövek cseréjével
Ahhoz, hogy a kávédaráló működőképes maradjon, megfelelő ápolást kell biztosítania számukra. Tudta, hogy fontos, hogy időnként kicserélje a darálóban lévő őrlőköveket? Tudja meg, miért kell ezt megtenni, hogyan kell ezt megtenni, és mikor van itt a megfelelő idő a cserére.

A legjobb kávédarálók
Kiváló minőségű darálót keres kávézója számára? Értékeli a tökéletesen elkészített kávét otthonában? Ha a legjobbak közül a legjobbat szeretné, nézze év legmenőbb kávédarálóinak választékát!

Kávéőrlő - hogyan kell tisztítani és megbirkózni az elakadással
A kávéja már nem olyan jó ízű, mint régen? A probléma egyik fűszere lehet a piszkos kávédaráló. A bögrék és a kávéfőzők nem az egyetlen dolgok, amelyeket meg kell tisztítani. A darálóknak is szükségük van időről időre egy alapos tisztításra. Előfordult már, hogy a kávé beragadt a darálóba? Elmondjuk, mit kell tennie ez ügyben is.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.
































