Anfim Luna
Anfim Luna
Egyesek számára az Anfim egyet jelent a darálóval. Ez a "régi iskola", amely megbízhatóságáról és szinte elpusztíthatatlan szerkezetéről ismert. Mindenekelőtt az Anfim Pratica professzionális őrlő olyan tulajdonságokkal is rendelkezik, amelyek a világ legjobb kávédarálóival vetekednek. Több
567 771,65 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
2159 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 € | 3935 HUF |
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K05333
Egyesek számára az Anfim egyet jelent a darálóval. Ez a "régi iskola", amely megbízhatóságáról és szinte elpusztíthatatlan szerkezetéről ismert. Mindenekelőtt az Anfim Pratica professzionális őrlő olyan tulajdonságokkal is rendelkezik, amelyek a világ legjobb kávédarálóival vetekednek. Több
Termék kódja: K05333
Pratica Anfim - a profik darálója
- ✓ daráló kis és közepes kávézókhoz
- ✓ csiszolási sebesség 4-5 g/s
- ✓ a motor fordulatszáma eléri az 1400 fordulat/perc értéket
- ✓ lapos 65 mm-es acél csiszolókövek
- ✓ mikrometrikus csiszolás beállítása
- ✓ gyakorlati durvasági beállítás egyértelmű skálán
- ✓ digitális kijelző a darálóban
- ✓ multifunkciós vezérlőgomb
- ✓ őrlés eszpresszóhoz, eszpresszóhoz és mokkához

Fekete és szürke Pratica kávédaráló az Anfimtől
Mi lenne a világ az Anfim olasz darálók nélkül? Csatlakozzon a kávéfogyasztók klubjához, akik tudják, hogy számíthatnak erre az őrlőre. És mint ők, tegye a kávégép mellé a kávézójában. Nem kell aggódnia emiatt a daráló miatt. Első osztályú csiszolási minőséget biztosít, és pillanatok alatt megtanulja használni, akár kézikönyv nélkül is.
Az olasz kávés iskola hagyományaira épül, és ezeket ötvözi a híres svájci Hemro cég precizitásával. Ez utóbbi például a német Mahlkönig márka, a "csiszológépek királya" számára gyárt csiszolórendszer-alkatrészeket. Az Anfim Pratica darálóval mindkettőből a legjobbat kapja.

Anfim Pratica: a tökéletes, praktikus kávéházi daráló
A letisztult vonalak és az egyszerű - mégis modern - megjelenés nem rontja el a kávézó tervezési koncepcióját. Akár a legújabb trendeknek megfelelő belső térrel rendelkezik, akár ragaszkodik a klasszikus kávéházi stílushoz. Az őrlőgép hasonlóan alkalmas az őrlés vezérlésére. A kívánt őrlési finomságot kézzel állíthatja be az egyértelmű skálán. Az adagolás és egyéb funkciók finomhangolásához a nagyméretű kijelző teljesen természetessé teszi a darálóval való interakciót.
A tartós csiszolótest belsejében 65 mm-es, lapos, edzett acélból készült, 65 mm-es csiszolókövek találhatók, amelyek új geometriával készültek a még egyenletesebb csiszolás érdekében. A "Hands Free" portszűrő villa és a Start-Stop automatika is növeli a daráló előnyeit a gyakorlati használatban.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 2 kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1500 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 460 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 2,8 - 3,6 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, Premium |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 58 |
| Szélesség (cm) | 20 |
| Mélység (cm) | 37 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 2 kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1500 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 460 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 2,8 - 3,6 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, Premium |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 58 |
| Szélesség (cm) | 20 |
| Mélység (cm) | 37 |

Intelligens elektromos kávédarálók: technológia
Mik azok az intelligens kávédarálók? Ma a kávéőrlési technológia újdonságairól fogok mesélni. Amivel az elektromos kávédarálóknál találkozhatsz, és miért szeretnéd ezeket a funkciókat a te darálódban is.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

Hemro Group: a legjobb professzionális kávédarálók
Mi a közös a híres kávémárkákban: Mahlkönig, Ditting és Anfim? Tudja, hogy mi a közös? A Hemro Group család tagjai - a professzionális kávéőrlők gyártásában és fejlesztésében vezető szerepet játszó cég. Ma egy kicsit közelebbről is megismertetem Önt ezzel a családdal.







































