Nuova Simonelli GX85W fekete
Nuova Simonelli GX85W fekete
A Mythos one készülékkel megváltoztattuk a kávéőrlés fogalmát. A GX85-tel újra felfedeztük azokat a szabályokat, amelyek a darálóvezérlés és a kávéfőzés határait feszegetik a hőmérséklet-stabilitás, a pontosság és a sebesség tekintetében. Több
1 467 354,33 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
|---|
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K05818
A Mythos one készülékkel megváltoztattuk a kávéőrlés fogalmát. A GX85-tel újra felfedeztük azokat a szabályokat, amelyek a darálóvezérlés és a kávéfőzés határait feszegetik a hőmérséklet-stabilitás, a pontosság és a sebesség tekintetében. Több
Termék kódja: K05818
A Nuova Simonelli GX85 a világ legjobb eszpresszóőrlője. Két színváltozatban kapható.
Precíziós
Az őrlő gravimetrikus technológiával van felszerelve, amelyet a kávé őrlésénél alkalmaznak. A GX85 így ellenőrzi az őrölt kávé súlyát, és egy előre beállított érték szerint adagolja azt. Az őrölt kávét a legnagyobb pontossággal adagolja, és felejthetetlen eszpresszóélményt garantál vásárlóinak.


Sebesség
Motor fordulatszám-szabályozással. A GX85-ben bevezetett szabadalmaztatott változó sebességű rendszer hármas előnyt biztosít: kezdettől fogva egyenletes őrlési sebességet tesz lehetővé, energiatakarékosságot biztosít és csökkenti az őrlési hőmérsékletet. Ez lehetővé teszi a baristák számára, hogy a munkafolyamatok tekintetében több eszpresszót készítsenek, és magából az eszpresszóból is kihozza az ízek részleteit.
Légkondicionálás
A Clima Pro 2.0 ebben az őrlőgépben légkondicionálónak nevezhető. Ez azért történik, hogy állandó hőmérsékletet tartson fenn az őrlőben. Így a barista állandó eredménnyel dolgozik az őrölt kávéval kapcsolatban, és ennek köszönhetően az elkészített kávéban is azonos eredményt kap. A Mythos 2 az őrlőkamrák állandó hőmérsékletének fenntartása mellett képes a kamrák hőmérsékletét is csökkenteni, ami hatékonyabb munkavégzést tesz lehetővé.


Kompakt és ergonomikus
A kompakt, mindössze 20 cm széles méret lehetővé teszi, hogy több őrlőt is elhelyezzen egymás mellett. A tartálya két kilogramm kávé befogadására alkalmas, ergonomikus és nagyvonalú . Az érintőképernyő "az előre beállított elektronikus funkciókkal gyorsabbá és könnyebbé teszi a használatát.
A kávéálmok valóra váltása
Ez a daráló nagyobb teljesítményű, teljesen alumínium testtel és kettős ventilátorral a hátoldalon, amely gyorsabb motorhűtést tesz lehetővé. A GX85 bármit ábrázolhat, amit csak akar - rajzolhat rá, ráírhatja a kávé nevét, amit használ, vagy díszítheti boltja vagy kávézója nevével. Az álmokat valóra vált ja, mind a tökéletesen őrölt kávé, mind a látvány tekintetében.


Csendes és erőteljes
Senkit sem zavarva, a GX85 vigyáz mind a pult mögött dolgozókra, mind a vendégekre az Ön létesítményében. Nincs zavaró és folyamatos kávéőrlési zaj. Ebben a darálóban 85 mm átmérőjű őrlőkövek vannak beépítve, hogy segítsenek a csúcsidőben. Méretüknek köszönhetően elősegítik a kávé folyamatos és gyorsabb őrlését. A gyors kávékészítés mindannyiunk számára alapkövetelmény.
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Adagok mérlegelése, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 2000 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1200 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 650 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 5,0 - 7,0 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, A legjobb a világon, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 85 mm |
| Magasság (cm) | 52 |
| Szélesség (cm) | 20 |
| Mélység (cm) | 42 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Adagok mérlegelése, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 2000 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1200 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 650 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 5,0 - 7,0 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, A legjobb a világon, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 85 mm |
| Magasság (cm) | 52 |
| Szélesség (cm) | 20 |
| Mélység (cm) | 42 |

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.






























