Mahlkönig X54
Mahlkönig X54
A Mahlkönig X54 friss őrlő nagyszerű segítség lesz az eszpresszóhoz és a filterkávéhoz való kávé őrlésében. Az 54 mm-es lapos csiszolókövek precíz csiszolást biztosítanak. Több
245 106,30 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1350 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K01735 EAN: 6973340020004
A Mahlkönig X54 friss őrlő nagyszerű segítség lesz az eszpresszóhoz és a filterkávéhoz való kávé őrlésében. Az 54 mm-es lapos csiszolókövek precíz csiszolást biztosítanak. Több
Termék kódja: K01735 EAN: 6973340020004
Mit kínál a Mahlkönig X54 daráló?
- Eszpresszóhoz és filterkávéhoz alkalmas
- Lapos 54 mm-es rozsdamentes acél csiszolókő
- Multifunkciós LED kijelző 4 előre beállított őrlési idővel és kézi üzemmóddal
- Erőteljes motor, több mint 25 000 adag élettartammal
- Csendes kávéőrlés (kevesebb mint 70dB)
- Alvó üzemmód (manuálisan vagy automatikusan beállítható)
- Adagszámláló
- Őrlési kapacitás: 1- 2,8 g/sec.
- 500 g-os kávés tartály
- Kompakt méret
- Az őrlési durvaság fokozatmentes beállítása

Optimális csiszolás a legmagasabb minőségben
AMahlkönig X54 univerzális őrlő tökéletesen őrölt kávét biztosít, amely megfelel a legmagasabb elvárásoknak. Alkalmas bármilyen típusú kávé elkészítéséhez az eszpresszótól a filteres kávéig. Az őrlő minden egyes adag kávét közvetlenül a karba vagy a csomagban található fémtartályba őröl. A Mahlkönig x54 az őrlés durvaságának fokozatmentes kézi beállításával is rendelkezik. Ahogy a neve is mutatja, ez a köszörűgép 54 mm átmérőjű lapos acélkövekkel van felszerelve. A daráló LED világítással és 4 előre beállított darálási idővel vagy kézi üzemmóddal is fel van szerelve.
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 500 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Háztartások |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1050 |
| Használat | Home, Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 120 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 1,0 - 2,8 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, Standard |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 54 mm |
| Magasság (cm) | 43 |
| Szélesség (cm) | 19 |
| Mélység (cm) | 28 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 500 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Háztartások |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1050 |
| Használat | Home, Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 120 |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé, Alternatív elkészítési módszerek |
| Csiszolási sebesség | 1,0 - 2,8 g/s |
| Kávéőrlő címke | Minőség, Standard |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 54 mm |
| Magasság (cm) | 43 |
| Szélesség (cm) | 19 |
| Mélység (cm) | 28 |

Útmutató a Mahlkönig daráló kiválasztásához
A Mahlkönig malmok a legjobbak közé tartoznak. Miért érdemes beszereznie egyet a kávézójába, és melyik modellt válassza? Nézzük meg.

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

10x ajándék a fa alá a kávé-őrültnek
Legalább egy kávérajongó van a társasági buborékodban. Van egy ilyen a barátaid között vagy éppen otthon? Ezzel a kávérajongóknak szóló ajándékkal tudod, mit vegyél neki a fa alá.
![Otthoni kávédaráló Mahlkönig X54 [videó oktatóvideók]](https://lazenskakava.s24.cdn-upgates.com/_cache/0/4/04d55362bc2ea1deba48da8022b70532-domaci-elektricky-mahlkonig-x54.jpg)
Otthoni kávédaráló Mahlkönig X54 [videó oktatóvideók]
A Mahlkönig X54 elektromos darálója a korszerű háztartási darálók királya. Íme egy teljes videós útmutató minden büszke tulajdonosnak, aki büszke erre a kávédarálóra.





























