Eureka Helios 75 szürke
Eureka Helios 75 szürke
A szürke Eureka Helios 75 elektromos eszpresszóőrlőre még a legforgalmasabb üzemekben is számíthat. A daráló rendelkezik mind a standard funkciókkal, mint például az automatikus adagolás és a fokozatmentes durvaságbeállítás, mind pedig a prémium funkciókkal a beállítási zár formájában. Több
451 921,26 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
2159 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 € | 3935 HUF |
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K02551
A szürke Eureka Helios 75 elektromos eszpresszóőrlőre még a legforgalmasabb üzemekben is számíthat. A daráló rendelkezik mind a standard funkciókkal, mint például az automatikus adagolás és a fokozatmentes durvaságbeállítás, mind pedig a prémium funkciókkal a beállítási zár formájában. Több
Termék kódja: K02551
Mit kínál Önnek az Eureka Helios 75 szürke színű daráló?
- Kávé őrlése eszpresszóhoz egy kávézóban vagy gasztropubban
- 75 mm-es lapos rozsdamentes acél csiszolókő
- könnyű kezelhetőség a színes érintőképernyővel
- fokozatmentes őrlési durvaság-beállító rendszer
- az őrlési finomság beállításának rögzítési lehetősége
- csomómentes őrölt kávé - ACE rendszer az elektrosztatika és a kávé csomósodása ellen
- automatikus adagolás akár három adag kávéhoz
- 1,2 kg űrtartalmú tartály
- aszinkronmotor a tengelyen lévő köszörűkövekkel
Eszpresszóőrlő a kávézó számára
Az Eureka Atom 75 daráló alkalmas forgalmasabb létesítmények, például kávézók, éttermek és bárok számára. Még a legigényesebb baristák igényeinek is megfelel. Egyik fő előnye a többszínű kijelző, amelyen akár 3 tétel is előre beállítható.
Annak érdekében, hogy mindig ugyanazt az őrlési minőséget érje el, még barista váltás esetén is , a beállítások rögzíthetők. A többi Eureka darálóhoz hasonlóan a Helios 65 is fokozatmentes őrlési durvaság-szabályozó rendszerrel van felszerelve.

Nagy sebességű szürke csiszológép
A daráló belsejében egy új, nagy teljesítményű motor található, amely garantálja a nagy termelékenységet. Ezenkívül ACE rendszerrel van felszerelve, amely kiküszöböli az elektrosztatikus töltést és megakadályozza az őrölt kávé csomósodását.
A tartályban akár 1,2 kg kávébab is elfér, amelyet őrlés után közvetlenül a karba öntenek. A karos villa állítható.
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1200 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1350 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 340 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 4,9 - 5,9 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 75 mm |
| Magasság (cm) | 60 |
| Szélesség (cm) | 22 |
| Mélység (cm) | 25 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1200 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 1350 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 340 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 4,9 - 5,9 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 75 mm |
| Magasság (cm) | 60 |
| Szélesség (cm) | 22 |
| Mélység (cm) | 25 |

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

Eureka: 100 éve gyártanak kávédarálókat, most pedig kávéfőzőket is.
Ők hagyományos kávédaráló gyártók. A mesterségük olasz mesterei most kiegészítik termékportfóliójukat. Az Eureka bemutatja a világnak az új kávéfőzőit, amelyek örömteli látványt nyújtanak. Vessünk hát egy pillantást rájuk.
























