Iberital Vista 2GR Színes
Iberital Vista 2GR Színes
AzIberital Vista 2Gr egy professzionális, kétkaros kávégép, amelyet úgy terveztek, hogy elősegítse a barista és a vásárló közötti kapcsolatot. Alkalmas olyan forgalmas kávézók számára, amelyek nemcsak nagyszerű kávéfogyasztási élményt, hanem személyes érintést is szeretnének nyújtani vendégeiknek. Több
2 451 185,04 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
|---|
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K05933
AzIberital Vista 2Gr egy professzionális, kétkaros kávégép, amelyet úgy terveztek, hogy elősegítse a barista és a vásárló közötti kapcsolatot. Alkalmas olyan forgalmas kávézók számára, amelyek nemcsak nagyszerű kávéfogyasztási élményt, hanem személyes érintést is szeretnének nyújtani vendégeiknek. Több
Termék kódja: K05933
Iberital Vista, 2 karos, fekete
- ✔️ kétkaros kávéfőző
- ✔️ E61 fej
- ✔️ PID rendszer
- ✔️ TFT érintőképernyő
- ✔️ volumetrika (automatikus adagolás)
- ✔️ réz 8,3 l + 3 l bojler (kettős bojler)
- ✔️ kazánok hőszigeteléssel és intelligens energiatakarékossággal
- ✔️ előinfúziós funkció az egyes adagolási lehetőségek külön-külön történő beállításával.
- ✔️ automatikus tisztítási program
- ✔️ LED világítás
- ✔️ ergonomikus kezelőszervek, gőzfúvókák és portaszűrők
- ✔️ programozható automatikus be- és kikapcsolás
- ✔️ lehetőség az Iberital Connect alkalmazáshoz való csatlakozásra.

Fekete Iberital Vista 2 Gr kávéfőző
Modern professzionális kávéfőzőgép kávézók számára. Kétkaros kávéfőző prémium funkciókkal, környezetbarát, csökkentett kivitelben. Fő előnyei: az elkészítési paraméterek automatizálása és vezérlése, a beállított funkciók egyszerű interakciója és vezérlése, erős teljesítmény a kávéház legforgalmasabb időszakaiban is stabil hőmérséklet-állandósággal, háttérvilágítással ellátott gombok, LED-ekkel megvilágított kávéelőkészítési terület.

Iberital Vista kétkaros kávéfőző fekete színben
Két rézbojler 8,3 l (gőz) és 3 l (eszpresszó) kapacitással melegíti a vizet a kávéfőzőben. A berendezés volumetrikus (állítható adagolás), akár 4 program plusz folyamatos indítás (állítható gombok), automatikus be- és kikapcsolás. Az Iberital Vista emellett érintőképernyős kijelzővel, előfúziós lehetőséggel, amely lehetővé teszi az előfúzió külön-külön profilozását minden egyes programhoz (kávéadagoló gomb), valamint automata kávéfőző tisztítóprogrammal rendelkezik.

| Automatizálás | Automatikus be/ki kapcsolás, Tisztítás |
|---|---|
| Szín |
|
| Kazán | Kettős kazán |
| Felmelegedési idő (perc) | 45 |
| Szivattyú | Rotary |
| Adagolás | Volumetrikusrics |
| A kávéfőző napi kapacitása | 400 |
| Tervezés | Modern |
| Megjelenítés | TFT, érintés |
| Automatikus tisztítás | Igen |
| To | Kávézók, Étterem |
| A kávéfőző funkciói | Automatikus tisztítórendszer, Érintőképernyős kijelző, Meleg víz, LED világítás, Manométer, Energiatakarékossági támogatás, Kávépult |
| Kávégép fej | E61 fej |
| Melegvíz | 1 fúvóka |
| LED | Megvilágított gombok, Az előkészítési terület megvilágítása |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| A kazán anyaga | Réz |
| Melegítő poharak | igen (nem kötelező) |
| Feszültség | 230V |
| OPV (túlnyomásos szelep) | Igen |
| Gőzfúvóka vezérlés | Szelep (forgatógomb) |
| PID | Igen |
| A kazánok száma | 2 |
| Fejek száma | 2-karos |
| Gőzfúvókák száma | 2 |
| Előgyújtás | Igen |
| Energiafogyasztás (W) | 4200 |
| Portafilter átmérő | 57 mm |
| Címke | Tervezés, Prémium |
| Nyomás (bar) | 9 |
| Háromutas szelep | Igen |
| Gőzfúvóka típusa | Normál |
| Kazán mérete (l) | 3 (espresso), 8.3 (gőz) |
| A kávéfőző fej magassága | Normál |
| Távoli hozzáférés | Iberital Connect (opcionális) |
| Vízforrás | Közvetlen vízellátás |
| Magasság (cm) | 46 |
| Szélesség (cm) | 85 |
| Mélység (cm) | 67 |
| Automatizálás | Automatikus be/ki kapcsolás, Tisztítás |
|---|---|
| Szín |
|
| Kazán | Kettős kazán |
| Felmelegedési idő (perc) | 45 |
| Szivattyú | Rotary |
| Adagolás | Volumetrikusrics |
| A kávéfőző napi kapacitása | 400 |
| Tervezés | Modern |
| Megjelenítés | TFT, érintés |
| Automatikus tisztítás | Igen |
| To | Kávézók, Étterem |
| A kávéfőző funkciói | Automatikus tisztítórendszer, Érintőképernyős kijelző, Meleg víz, LED világítás, Manométer, Energiatakarékossági támogatás, Kávépult |
| Kávégép fej | E61 fej |
| Melegvíz | 1 fúvóka |
| LED | Megvilágított gombok, Az előkészítési terület megvilágítása |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| A kazán anyaga | Réz |
| Melegítő poharak | igen (nem kötelező) |
| Feszültség | 230V |
| OPV (túlnyomásos szelep) | Igen |
| Gőzfúvóka vezérlés | Szelep (forgatógomb) |
| PID | Igen |
| A kazánok száma | 2 |
| Fejek száma | 2-karos |
| Gőzfúvókák száma | 2 |
| Előgyújtás | Igen |
| Energiafogyasztás (W) | 4200 |
| Portafilter átmérő | 57 mm |
| Címke | Tervezés, Prémium |
| Nyomás (bar) | 9 |
| Háromutas szelep | Igen |
| Gőzfúvóka típusa | Normál |
| Kazán mérete (l) | 3 (espresso), 8.3 (gőz) |
| A kávéfőző fej magassága | Normál |
| Távoli hozzáférés | Iberital Connect (opcionális) |
| Vízforrás | Közvetlen vízellátás |
| Magasság (cm) | 46 |
| Szélesség (cm) | 85 |
| Mélység (cm) | 67 |

Hogyan válasszunk professzionális kávéfőzőt?
Vannak olyan összefüggések, amelyek meghatározzák, hogy a kávéüzlet virágozni fog-e vagy sem. A legfontosabb, hogy prémium terméket szolgáljon fel, tehát tökéletes kávét. Ehhez pedig egy minőségi, professzionális kávégép tartozik. Hogyan válassza ki tehát a legjobbat? Beszéljük meg!























