Victoria Arduino Atom E1 Prima fekete
Victoria Arduino Atom E1 Prima fekete
Különleges kiadású Atom daráló a Victoria Arduino E1 Prima kávé főzőhöz. A fekete színű eszpresszóőrlő tökéletesen illik ehhez a kávéfőzőhöz. Együtt alkotnak egy csapatot a tökéletes ízű eszpresszóért. Több
379 326,77 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
2159 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 € | 3935 HUF |
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K02177
Különleges kiadású Atom daráló a Victoria Arduino E1 Prima kávé főzőhöz. A fekete színű eszpresszóőrlő tökéletesen illik ehhez a kávéfőzőhöz. Együtt alkotnak egy csapatot a tökéletes ízű eszpresszóért. Több
Termék kódja: K02177
Victoria Arduino Atom E1 Prima - fekete
- ✓ Kifejezetten VA E1 Prima kávéfőzőhöz tervezve
- ✓ kiváló más otthoni és félprofi kávégépekhez
- ✓ professzionális 65 mm-es, edzett acél köszörűkövek
- ✓ s zupergyorsan őröl - több mint 3 g/s
- ✓ fokozatmentesen állítható mikrométeres csiszolás beállítása
- ✓ állítható 2 őrlési program (szimpla/dupla) + kézi vezérlés
- ✓ "Silent Grind" hangpecsét
- ✓ ACE csomósodásgátló rendszer
- ✓ Eszpresszó, eszpresszó és mokka őrlése

Az Eurekától az Atom E1 fekete eszpresszóőrlőig
A professzionálisan elkészített eszpresszó ízére vágyik. A Victoria Arduino megalkotta a tökéletes E1 Prima karos eszpresszógépet az exkluzív otthoni eszpresszó élményhez. A Victoria Arduino E1 kávéfőzőhöz hasonlóan nagy teljesítményű kávédaráló tartozik. Ez az Atom E1.
A darálót a hagyományos Eureka gyártóval együttműködve hozták létre. A két olasz kávé vezetőjének ereje előrevetíti ennek a finomhangolt párosnak a kiváló tulajdonságait. A kávéfőző és az őrlő színét összeillesztheti, vagy éppen ellenkezőleg, hogy olyan kontrasztos és szórakoztató összeállítást hozzon létre, amelyet sok kávérajongó szeretne otthonában.

A szinte professzionális fekete Atom E1 kávédaráló
Mind az őrlő, mind az E1 Prima kávéfőző az otthoni és a professzionális kávézási technológia határán egyensúlyoz. És mindkettő képes abszolút kiváló teljesítményt nyújtani egy kis kávézóban. Ez a két kávégép pusztán a hangereje, illetve a mérete az, ami miatt az otthoni eszpresszógépek társaságába tartozik.
Így otthon is élvezheti az olyan profi funkciókat, mint a szupergyors őrlés, a programozható adagolás, a mikrométeres őrlési durvaság beállítása és a 65 mm-es acél őrlőkövek. Továbbá az antisztatikus funkció vagy az ACE rendszer és az innovatív hangszigetelésnek köszönhetően a nyugodt, nem zavaró őrlés. Az Atom E1 Prima az igazi otthoni eszpresszó szerelmeseinek őrlője.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 510 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Háztartások |
| Feszültség | 230V |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 350 |
| A oldalon. | Espresso |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Standard |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 43 |
| Szélesség (cm) | 18 |
| Mélység (cm) | 23 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Igen |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 510 |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Háztartások |
| Feszültség | 230V |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 350 |
| A oldalon. | Espresso |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Standard |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 65 mm |
| Magasság (cm) | 43 |
| Szélesség (cm) | 18 |
| Mélység (cm) | 23 |

Az elektromos darálók őrlési minőségének nagy tesztje
Hogyan változhat az őrlés minősége az elektromos kávédarálóknál? Tudja meg például, hogy mi a különbség a német Mahlkönig és Graef őrlők között, vagy hogy a népszerű Mignon őrlő hogyan teljesít a minőség tekintetében.

























