BIO Vietnam Mao Feng | Fehér tea - csomagolás: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng | Fehér tea - csomagolás: 50 g
A BIO Vietnam Mao Feng egy prémium fehér tea finom virágízzel és alacsony koffeintartalommal, ideális egész napos ivásra. Egész levélformájának és szerves eredetének köszönhetően megőrzi természetes minőségét és tisztaságát. Több
2 355,93 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K07099
A BIO Vietnam Mao Feng egy prémium fehér tea finom virágízzel és alacsony koffeintartalommal, ideális egész napos ivásra. Egész levélformájának és szerves eredetének köszönhetően megőrzi természetes minőségét és tisztaságát. Több
Termék kódja: K07099
Bio fehér tea – Vietnam Mao Feng tea szerelmeseinek
- ✔️ kiváló minőségű fehér laza tea alacsony koffeintartalommal
- ✔️ Finom virágos illat
- ✔️ Minősített bio tea
- ✔️ egész levélforma
- ✔️ víz 70-80 °C hőmérsékletű vízzel
- ✔️Hagyd állni 1,5-2 percig

Kiváló minőségű laza fehér tea Vietnamból, virágos aromával
BIO Vietnam A Mao Feng egy kivételes fehér tea , amely vietnami biofarmokról származik. Egész leveles formája megőrzi a tealevelek természetes minőségét, amelyek átitatva világos sárgászöld infúziót hoznak létre, finom virágaromával .
Ezt a teát alacsony koffeintartalma jellemzi, így ideális ital egész nap kortyolgatva. Finom íze és virágos illata mind a tapasztalt teakedvelők, mind az új ízélményre vágyók számára vonzó lesz. Tanúsított biogazdálkodásból származó származásának köszönhetően környezetbarát is.
Fehér tea készítése
A tea elkészítése nagyon egyszerű, csak öntse fel 70-80°C -os vízzel, áztassa 1,5-2 percig , majd élvezze a fehér tea kellemes, finom ízét.

A fehér tea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz
| Energiaérték: | 12 kJ / 3 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| cukrok: | < 0,1 g |
| Fehérje: | 0,5 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 200 ml vízhez 3 g teából készült infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Áfaszám: CZ17944759 I.C.: 17944759
Összetétel
Laza bio fehér tea Vietnam Mao Feng.
Származási ország
Vietnam

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Fehér |
| Származási ország | Vietnam |
| Íz | Fine |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Alacsony |
| Kioldódási idő | Gyors (1-3 perc) |
| Vízhőmérséklet | Közepes (70-80 °C) |
| Ajánlott adag | 12-15 g/l |
| Aromateák | Virágos |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Fehér |
| Származási ország | Vietnam |
| Íz | Fine |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Alacsony |
| Kioldódási idő | Gyors (1-3 perc) |
| Vízhőmérséklet | Közepes (70-80 °C) |
| Ajánlott adag | 12-15 g/l |
| Aromateák | Virágos |





















