BIO Relax | Gyógynövény tea - csomagolás: 50 g
BIO Relax | Gyógynövény tea - csomagolás: 50 g
Fedezze fel a békét és a harmóniát a Relax bioteával , amely a finom édes ízt gyümölcsös-fűszeres aromával ötvözi. Koffeinmentes és gondosan válogatott természetes összetevőkkel ideális társ a pihenés pillanataihoz a nap bármely szakában. Több
1 936,44 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás) Ár 91,40 Ft egy csésze remek teaért
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Csomagolás: 50 g 45,70 Ft/g Termék kódja: K07094
Fedezze fel a békét és a harmóniát a Relax bioteával , amely a finom édes ízt gyümölcsös-fűszeres aromával ötvözi. Koffeinmentes és gondosan válogatott természetes összetevőkkel ideális társ a pihenés pillanataihoz a nap bármely szakában. Több
Csomagolás: 50 g 45,70 Ft/g Termék kódja: K07094
Bio minőségű laza tea Relax
- ✔️ kiváló minőségű ájurvédikus gyógytea keverék
- ✔️ ÖKO minősítés
- ✔️ Édes gyümölcsös fűszeres íz
- ✔️ válogatott bio gyógynövények és gyümölcsök kombinációja
- ✔️koffeinmentes tea , ideális a kikapcsolódáshoz és kikapcsolódáshoz
- ✔️ Öntsön 100°C- os vizet
- ✔️Hagyd állni 7-10 percig

Kényeztesse magát egy pillanatnyi békességgel és nyugalommal bio Relax teával
Merüljön el a béke világában a Relax bioteával . Ez az alma , fahéj , hibiszkusz és más gyógynövények gondosan válogatott keveréke finom és édes ízt kínál gyümölcsös -fűszeres aromával , amely megsimogatja érzékeit. A koffein hiányának köszönhetően ideális az esti kikapcsolódáshoz és kortyolgatáshoz a nap bármely szakában.
Ennek a bioteának minden csésze természetes összetevők harmóniáját szállítja, amelyek elősegítik a pihenést és a jó közérzetet . Élvezze a béke pillanatait a Relax teával, és hagyja, hogy magával ragadja finom íze, amely egy stressztől és feszültségtől mentes világba repít.
Relax tea készítése
A tea elkészítése nagyon egyszerű, csak öntse fel 100°C -os vízzel, áztassa 7-10 percig , majd élvezze ennek a gyógyteának a kellemesen gyümölcsös, fűszeres ízét.

A gyógytea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz:
| Energiaérték: | 2 kJ / 1 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| cukrok: | < 0,1 g |
| Fehérje: | < 0,1 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 3 g teából 200 ml vízben főzött infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Áfaszám: CZ17944759 I.C.: 17944759
Összetétel
Alma, fahéj, hibiszkusz, szederlevél, gyömbér, citromfű, édesgyökér, édeskömény, narancshéj, kamilla, szegfűszeg, fekete bors, kardamom, orbáncfű, komlótoboz.

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyógynövény |
| Íz | Fine, Édes |
| Forma | Töredékes |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Fűszeres, Gyümölcsös |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyógynövény |
| Íz | Fine, Édes |
| Forma | Töredékes |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Fűszeres, Gyümölcsös |





























