BIO Gyömbér, darabos | Gyógynövény tea - csomagolás: 50 g
BIO Gyömbér, darabos | Gyógynövény tea - csomagolás: 50 g
Fedezze fel az ORGANIC gyömbértea – Ginger Pieces intenzív fűszeres ízét. Ez a 100%-ban bio gyömbérből készült koffeinmentes tea ideális társ a béke és a nyugalom pillanataihoz. Több
1 936,44 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás) Ár 91,40 Ft egy csésze remek teaért
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Csomagolás: 50 g 45,70 Ft/g Termék kódja: K07093
Fedezze fel az ORGANIC gyömbértea – Ginger Pieces intenzív fűszeres ízét. Ez a 100%-ban bio gyömbérből készült koffeinmentes tea ideális társ a béke és a nyugalom pillanataihoz. Több
Csomagolás: 50 g 45,70 Ft/g Termék kódja: K07093
Bio minőségű laza gyömbér tea
- ✔️ kiváló minőségű laza gyömbér tea
- ✔️ ÖKO minősítés
- ✔️ Teljes íz fűszeres aromával
- ✔️koffeinmentes tea , ideális a kikapcsolódáshoz és kikapcsolódáshoz
- ✔️ Öntsön 100°C- os vizet
- ✔️ 5-10 percig állni hagyjuk

A bio gyömbér tea felmelegít testben és lélekben
Merüljön el a tiszta természet világában a mi organikus gyömbérteánkkal - Ginger Pieces. Minden csésze intenzív fűszeres ízt ad, amely felmelegíti és elkápráztatja érzékeit. Ez a 100%-ban bio gyömbérből készült tea kivételes minőséggel és tisztasággal büszkélkedhet.
A koffein hiányának köszönhetően a nap bármely szakában élvezheti, akár egy pillanatra vágyik a nyugalomra, akár egy fárasztó nap utáni bemelegítésre. A gyömbér sokoldalúsága és jellegzetes íze miatt is népszerű, ami nagyszerű kiegészítője lehet a mindennapi jólétnek.
Gyömbéres tea készítése
A tea elkészítése nagyon egyszerű, csak öntse fel 100 °C -os vízzel, áztassa 5-10 percig , majd élvezze a tea kellemesen fűszeres ízét.

A gyömbér tea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz:
| Energiaérték: | 2 kJ / 1 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| cukrok: | < 0,1 g |
| Fehérje: | < 0,1 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 3 g teából 200 ml vízben főzött infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Áfaszám: CZ17944759 I.C.: 17944759
Összetétel
BIO gyömbér.

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyógynövény |
| Íz | Teljes |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 13-18 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyógynövény |
| Íz | Teljes |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 13-18 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |































