BIO Chai Sencha keverék | Tea keverék - csomagolás: 1 kg
BIO Chai Sencha keverék | Tea keverék - csomagolás: 1 kg
BIO Chai Sencha Blend – a zöld tea új dimenziója. Mindkét világ legjobbja – a sencha tea friss íze és a Chai fűszerek keleti aromája. Ízletes alternatívája a klasszikus fekete Chai teának. Több
Csomagolás: 1000 g 33,54 Ft/g Termék kódja: K07021
BIO Chai Sencha Blend – a zöld tea új dimenziója. Mindkét világ legjobbja – a sencha tea friss íze és a Chai fűszerek keleti aromája. Ízletes alternatívája a klasszikus fekete Chai teának. Több
Csomagolás: 1000 g 33,54 Ft/g Termék kódja: K07021
Zöld tea Chai fűszerekkel bio minőségben. Miért ő?

Egyensúlyozzon egy csésze Chai-t Sencha zöld teával
Fedezze fel a zöld tea új dimenzióját. Bio teánk chai és sencha fűszerekkel a klasszikus fekete tea chai üdítő alternatívája . Tökéletes választás a fűszerek és a zöld tea szerelmeseinek. A Chai Sencha Blend rendhagyó módon ötvözi a sencha zöld teát az indiai fűszerek intenzív jegyeivel, mint a fahéj, gyömbér és szegfűszeg.
Az ízek harmonikus keveréke jó közérzetet és kiegyensúlyozottságot hoz Önnek . Remek tea a szervezet serkentésére és energiapótlásra. Az ökológiai gazdálkodásból származó fűszerek és zöld tea keveréke támogatja az immunitást és javítja az emésztést.
BIO Chai Sencha Blend - hogyan kell elkészíteni
Egy kimért adag gyógytea, i.e. 15-20 g/l, öntsünk fel forrásban lévő vizet és hagyjuk állni 2-3 percig .

A tea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz:
| Energiaérték: | 2 kJ / 1 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| Cukor: | < 0,1 g |
| Fehérjék: | < 0,1 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 3 g teából 200 ml vízben főzött infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Adószám: CZ17944759 Cégazonosító: 17944759
Összetétel
BIO zöld tea China Sencha (54%), BIO fahéj, BIO ánizs, BIO édeskömény, BIO gyömbér, BIO Ceylonból származó fahéj, BIO szegfűszeg, BIO kardamom

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Chai latte |
| Íz | Teljes |
| Forma | Keverék |
| Koffein tartalom | Alacsony |
| Kioldódási idő | Gyors (1-3 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Chai latte |
| Íz | Teljes |
| Forma | Keverék |
| Koffein tartalom | Alacsony |
| Kioldódási idő | Gyors (1-3 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |

Hogyan lehet felismerni a minőségi laza teát
Mi ez - minőségi tea? Hogyan lehet felismerni, hol lehet minőségi teát vásárolni és miért a tea minősége a legfontosabb a választásnál? Ma megtanulod a 4 érzék tesztet, amellyel azonosíthatod a jó tea minőségi tényezőit.

A víz 5 alapvető tulajdonsága a teakészítéshez
A tea csak annyira jó, mint a víz. Ha a legjobb ízt, aromát és tisztaságot szeretné elérni a teából, akkor figyelnie kell a víz tisztaságára, keménységére, hőmérsékletére és egyéb paramétereire.

Hogyan készítsünk frissítő jeges teát?
A nyár ugrásszerűen közeledik, és mi mindenféle módon keressük a hűsölés lehetőségét. Azt hisszük , hogy literenként ihatnánk hideg sört, de sajnos mindenből túl sok ártalmas. Különösen a koffein. Jobb, ha utánaolvasol ,hogy hány csésze kávé még rendben van. Ezért találtuk ki egy jeges ital receptjét, ami majdnem annyira felfrissít és gyönyörködtet, mint a kávé. A jeges teáról beszélünk.

9 tény a kávéban és teában lévő koffeinről
Koffein - a kávéban található legjelentősebb anyag, amely hatással van a szervezetünkre. Ez a kémiai varázslat, amely energiát ad a mindennapi életünkben, más növényekben is rejtve van. Egy másik koffein "beszállítónk" a tea. Miben különbözik tehát a kávé és a tea koffeintartalma?
Az utóbbi időben a kávé és annak egészségünkre gyakorolt hatása került a figyelem középpontjába. Korábbi cikkeinkben olyan témákkal foglalkoztunk, mint a kávé és a csontok egészsége. Írtunk arról is, hogyan hat a kávé a migrénre, a kiszáradásra és a cirkadián ritmusra. Mi a kapcsolat a kávéfogyasztás és a cukorbetegség között, vagy hogyan használhatjuk a kávét a fogyás elősegítésére.



















