BIO Kína Pai Mu Tan | Fehér tea - csomagolás: 50 g
BIO Kína Pai Mu Tan | Fehér tea - csomagolás: 50 g
A BIO China Pai Mu Tan egy fehér tea finom zöldes-barna levelekkel, amely finom, virágos ízt kínál. Alacsony koffeintartalmának és könnyű, sárga infúziójának köszönhetően ideális egész napos kortyoláshoz. Több
2 775,42 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás) Ár 131 Ft egy csésze remek teaért
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Csomagolás: 50 g 65,50 Ft/g Termék kódja: K07101
A BIO China Pai Mu Tan egy fehér tea finom zöldes-barna levelekkel, amely finom, virágos ízt kínál. Alacsony koffeintartalmának és könnyű, sárga infúziójának köszönhetően ideális egész napos kortyoláshoz. Több
Csomagolás: 50 g 65,50 Ft/g Termék kódja: K07101
BIO fehér tea – China Pai Mu Tan alacsony koffeintartalommal
- ✔️ kiváló minőségű fehér laza tea alacsony koffeintartalommal
- ✔️ Finom virágos illat
- ✔️ Minősített bio tea
- ✔️ Hagyományos kínai fehér tea
- ✔️ egész levélforma
- ✔️ víz 70-80 °C hőmérsékletű vízzel
- ✔️Hagyd állni 1,5-2 percig

Kiváló minőségű bio laza fehér tea Kínából
Fedezze fel a BIO China Pai Mu Tan varázslatát – egy fehér tea finom zöldes-barna levelekkel, amely aromás érintésével elkápráztatja érzékeit. A BIO minősítés garantálja, hogy vegyszerek használata nélkül termesztették, ami hozzájárul tiszta és természetes ízéhez.
Ezt a teát finom, virágos íz jellemzi, egy csipetnyi bazsarózsával és világossárga forrázattal . Alacsony koffeintartalmának köszönhetően ideális egész napos ivásra. Készítsen egy csésze hagyományos kínai teát, és élvezze az ízek harmóniáját.
Fehér tea készítése
A tea elkészítése nagyon egyszerű, csak öntse fel 70-80°C -os vízzel, áztassa 1,5-2 percig , majd élvezze a fehér tea kellemes, finom ízét.

A tea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz
| Energiaérték: | 12 kJ / 3 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| cukrok: | < 0,1 g |
| Fehérje: | 0,5 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 200 ml vízhez 3 g teából készült infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Áfaszám: CZ17944759 I.C.: 17944759
Összetétel
Laza bio fehér tea Kína Pai Mu Tan.
Származási ország
Kína

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Fehér |
| Származási ország | Kína |
| Íz | Fine |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Alacsony |
| Kioldódási idő | Gyors (1-3 perc) |
| Vízhőmérséklet | Közepes (70-80 °C) |
| Ajánlott adag | 12-15 g/l |
| Aromateák | Virágos |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Fehér |
| Származási ország | Kína |
| Íz | Fine |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Alacsony |
| Kioldódási idő | Gyors (1-3 perc) |
| Vízhőmérséklet | Közepes (70-80 °C) |
| Ajánlott adag | 12-15 g/l |
| Aromateák | Virágos |





















