BIO Alma, darab | Gyümölcs tea - csomagolás: 50 g
BIO Alma, darab | Gyümölcs tea - csomagolás: 50 g
BIO Alma tea - természetes édesség és sok vitamin. Hagyja magát csábítani az alma ízével, mintha a kertből származna. Az egészség és az öröm karjai a BIO almatea minden kortyjában átölelnek. Több
Csomagolás: 50 g 29,30 Ft/g Termék kódja: K07019
BIO Alma tea - természetes édesség és sok vitamin. Hagyja magát csábítani az alma ízével, mintha a kertből származna. Az egészség és az öröm karjai a BIO almatea minden kortyjában átölelnek. Több
Csomagolás: 50 g 29,30 Ft/g Termék kódja: K07019
Bio minőségű almadarabokból készült gyümölcstea. Miért ő?

Gyümölcsös álom egy csésze bio alma teában
Ennek a bioteának minden csésze egy almáskertbe juttatja a fejedben. Édes-savanyú gyümölcsös íze felmelegít és örömet okoz. Lazítson egy frissítő gyümölcsforrázattal , amely bioalmadarabokból készül . Természetes édességük minden kortyban bátorít.
Az alma tea finom ízű, emellett energia- és vitalitásforrás is. Minden szárított almadarab tele van vitaminokkal, ásványi anyagokkal és antioxidánsokkal az immunrendszer és az általános egészség erősítésére. A bio almadarabokból készült tea energiát és hangulatot emelhet.
BIO Alma tea (darab) - hogyan kell elkészíteni
Egy kimért adag gyógytea, i.e. 13-18 g/l, öntsünk fel forrásban lévő vizet és hagyjuk állni 5-10 percig .

A tea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz:
| Energiaérték: | 2 kJ / 1 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| Cukor: | < 0,1 g |
| Fehérjék: | < 0,1 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 3 g teából 200 ml vízben főzött infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Adószám: CZ17944759 Cégazonosító: 17944759
Összetétel
BIO hibiszkusz virágok

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyümölcsös |
| Íz | Édes |
| Forma | darabok |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 13-18 g/l |
| Aromateák | Gyümölcsös |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyümölcsös |
| Íz | Édes |
| Forma | darabok |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 13-18 g/l |
| Aromateák | Gyümölcsös |

Hogyan lehet felismerni a minőségi laza teát
Mi ez - minőségi tea? Hogyan lehet felismerni, hol lehet minőségi teát vásárolni és miért a tea minősége a legfontosabb a választásnál? Ma megtanulod a 4 érzék tesztet, amellyel azonosíthatod a jó tea minőségi tényezőit.

A víz 5 alapvető tulajdonsága a teakészítéshez
A tea csak annyira jó, mint a víz. Ha a legjobb ízt, aromát és tisztaságot szeretné elérni a teából, akkor figyelnie kell a víz tisztaságára, keménységére, hőmérsékletére és egyéb paramétereire.

Hogyan készítsünk frissítő jeges teát?
A nyár ugrásszerűen közeledik, és mi mindenféle módon keressük a hűsölés lehetőségét. Azt hisszük , hogy literenként ihatnánk hideg sört, de sajnos mindenből túl sok ártalmas. Különösen a koffein. Jobb, ha utánaolvasol ,hogy hány csésze kávé még rendben van. Ezért találtuk ki egy jeges ital receptjét, ami majdnem annyira felfrissít és gyönyörködtet, mint a kávé. A jeges teáról beszélünk.

9 tény a kávéban és teában lévő koffeinről
Koffein - a kávéban található legjelentősebb anyag, amely hatással van a szervezetünkre. Ez a kémiai varázslat, amely energiát ad a mindennapi életünkben, más növényekben is rejtve van. Egy másik koffein "beszállítónk" a tea. Miben különbözik tehát a kávé és a tea koffeintartalma?
Az utóbbi időben a kávé és annak egészségünkre gyakorolt hatása került a figyelem középpontjába. Korábbi cikkeinkben olyan témákkal foglalkoztunk, mint a kávé és a csontok egészsége. Írtunk arról is, hogyan hat a kávé a migrénre, a kiszáradásra és a cirkadián ritmusra. Mi a kapcsolat a kávéfogyasztás és a cukorbetegség között, vagy hogyan használhatjuk a kávét a fogyás elősegítésére.















