ORGANIC Ayurveda pure | Gyógynövény tea - csomagolás: 50 g
ORGANIC Ayurveda pure | Gyógynövény tea - csomagolás: 50 g
Kényeztesse magát egy csésze bio ájurvédikus gyógyteával - Ayurveda Pure. A fahéj, gyömbér, fekete bors, szegfűszeg és kardamom gondosan válogatott keveréke harmóniát, ellazulást és kellemes jó közérzetet hoz. Több
1 936,44 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás) Ár 91,40 Ft egy csésze remek teaért
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Csomagolás: 50 g 45,70 Ft/g Termék kódja: K07110
Kényeztesse magát egy csésze bio ájurvédikus gyógyteával - Ayurveda Pure. A fahéj, gyömbér, fekete bors, szegfűszeg és kardamom gondosan válogatott keveréke harmóniát, ellazulást és kellemes jó közérzetet hoz. Több
Csomagolás: 50 g 45,70 Ft/g Termék kódja: K07110
BIO Ayurvédikus laza tea gondosan válogatott gyógynövényekből
- ✔️ Az ezer éves ájurvédikus filozófia ihlette
- ✔️ Bio minőségű laza tea
- ✔️ Koffeinmentes , ideális a kikapcsolódáshoz és a belső harmóniához
- ✔️ Jellegzetes fűszeres íz és illat
- ✔️ Elősegíti az ellazulást , a nyugalmat és a meditációt
- ✔️Ajánlott vízhőmérséklet: 100°C
- ✔️ áztatási idő: 7-10 perc

Bio ayurvédikus tea a test és a lélek egyensúlyáért
Kényeztesse magát egy pillanatnyi békességgel bio, koffeinmentes ayurvédikus teával, amely harmóniát hoz a testnek és a léleknek . Gazdag fűszeres aromájának és enyhén fanyar ízének köszönhetően ideális társ a kikapcsolódáshoz a nap bármely szakában.
A laza forma megőrzi a gondosan válogatott gyógynövények teljes erejét, amelyek a hagyományos ájurvédikus recepteken alapulnak. Az Ayurveda Pure tökéletes választás azok számára, akik természetes utat keresnek a relaxációhoz , a meditációhoz és a belső egyensúlyhoz . Tanúsított bio minőségének és nulla koffeintartalmának köszönhetően a tea mindennapi fogyasztásra alkalmas.
Ájurvédikus tea készítése
Az ájurvédikus tea elkészítése nagyon egyszerű, csak öntse fel 100°C -os vízzel, áztassa 7-10 percig , majd élvezze a nyugtató tea kellemes aromás ízét.

Az ayurvédikus tea tápértékei
100 ml tea* átlagosan tartalmaz
| Energiaérték: | 2 kJ / 1 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| cukrok: | < 0,1 g |
| Fehérje: | < 0,1 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 3 g teából 200 ml vízben főzött infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Áfaszám: CZ17944759 I.C.: 17944759
Az ájurvédikus tea összetétele
Laza gyógytea – gyömbér, fahéjrúd, ceyloni fahéj, fekete bors, szegfűszeg, kardamom.

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyógynövény |
| Íz | Teljes |
| Forma | Töredékes |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyógynövény |
| Íz | Teljes |
| Forma | Töredékes |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |



























