Nuova Simonelli MDJ elektromos daráló fehér színben
Nuova Simonelli MDJ elektromos daráló fehér színben
A Nuova Simonelli MDJ elektromos professzionális daráló piros színben csendes, megbízható és nagyon erős. Olyan kávézók számára készült, amelyeknek gyors, robusztus és tartós darálóra van szükségük, amely könnyen kezelhető. Több
526 062,99 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
Magyar Posta ![]() |
2159 HUF | 2159 HUF |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 € | 3935 HUF |
Geis Pallet transport HU ![]() |
62500 HUF | 62500 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K06321
A Nuova Simonelli MDJ elektromos professzionális daráló piros színben csendes, megbízható és nagyon erős. Olyan kávézók számára készült, amelyeknek gyors, robusztus és tartós darálóra van szükségük, amely könnyen kezelhető. Több
Termék kódja: K06321
Nuova Simonelli MDJ professzionális daráló
- ✓ elektromos eszpresszóőrlő közepes és magas színvonalú műveletekhez
- ✓ programozható őrlési adagolás
- ✓ 7 5 mm-es acél őrlőkövek
- ✓ Anti-crush és anti-elektrosztatikus rendszer
- ✓ őrlési sebesség 2,5-3 g/s
- ✓ 2 ,8" digitális érintőképernyő
- ✓ csendes csiszolás
- ✓ mikrometrikus beállítás
- ✓ tökéletesen kompatibilis az Aurelia Wave és Appia Life kávégépekkel

Nuova Simonelli MDJ eszpresszóőrlő a kávézók számára
A Nuova Simonelli olasz szakemberek és hagyományos kávétechnológiai márka már több ezer világhírű baristát "nevelt" ki termékein. Mit értékelnek leginkább a szakemberek az MDJ darálójukban? Mindenekelőtt a megbízhatóságot, ami a Nuova Simonelli márkánál szinte szinonimája a márkának. A könnyű kezelhetőséget, a kávéfőzési folyamat felgyorsítását, az őrlés csendességét és a részletekre való odafigyelést.
A daráló gyönyörű,2,5-3 g/s sebességgel őröl. A széles, 75 mm-es rozsdamentes acél őrlőkövek tökéletesen illeszkednek a robusztus testbe, így elkerülhetők az őrlési pontatlanságok. Ezzel szemben az MDJ őrlő kiválóan megőrzi az őrölt kávé stabilitását és konzisztenciáját. A daráló tartálya melletti állítógomb segítségével kényelmesen kiválasztható az őrlés finomsága, maga az állítás pedig mikrometrikus. Így a baristának tökéletes feltételek állnak rendelkezésére a kiváló eszpresszó elkészítéséhez.

Az MDJ Nuova Simonelli a profik őrlője.
Az őrlő masszív acélszerkezete biztosítja a tartósságát. Az acél adagolócső kivehető és könnyen tisztítható. Az anti-crush rendszernek köszönhetően az őrlő mindig egyenletes adagot őröl, és megakadályozza a statikus elektromosságot, megkönnyítve a baristák munkáját és csökkentve a kávémaradékok mennyiségét.
Az egyenletesen jó minőségű és gyors őrlés nagyobb odafigyelést jelent a baristának az eszpresszó elkészítésének egyéb szempontjai szerint. Az őrlő emellett nagyon könnyen tisztítható és karbantartható. A tapasztalt szakemberek mellett az őrlő az intuitív érintőképernyőn keresztül történő egyszerű kezelésével az új baristáknak is segítséget nyújthat.

| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Érintés |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1600 |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 900 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 575 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 2,5-3 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 75 mm |
| Magasság (cm) | 61 |
| Szélesség (cm) | 22 |
| Mélység (cm) | 29 |
| Szín |
|
|---|---|
| Daráló adagolása | Konfigurálható |
| Megjelenítés | Érintés |
| Daráló funkció | Megjelenítés, Durvaság beállítása, Timer-Stops |
| Garatűrtartalom (g) | 1600 |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| A köszörűkövek anyaga | Acél |
| Daráló alkalmas | Irodák, Kávézók, Eszpresszó bár, Étterem, Hotel, Édesség |
| Feszültség | 230V |
| Percenkénti fordulatok száma | 900 |
| Használat | Szakmai |
| Energiafogyasztás (W) | 575 |
| A oldalon. | Espresso |
| Csiszolási sebesség | 2,5-3 g/s |
| Kávéőrlő címke | Olasz, Minőség, Premium, Csendes futás |
| A köszörűkövek alakja | Lapos |
| Típus | Elektromos |
| A köszörűkövek mérete (mm) | 75 mm |
| Magasság (cm) | 61 |
| Szélesség (cm) | 22 |
| Mélység (cm) | 29 |

































