Nuova Simonelli kosár 14g
Nuova Simonelli kosár 14g
A Nuova Simonelli által gyártott14 grammos kosár 58 mm-es tamponhoz illeszkedik. A kosárba a pörkölési szintnek megfelelő mennyiségű kávé fér, a maximális mennyiség 16 g.
4 440 Ft
3 496,06 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
3 496,06 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
11 pont a hűségpontokhoz
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K00763
Paraméterek
| Javasolt szabotázsméret | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Csésze kapacitás | 14, 15, 16 |
| Kávéfőző kompatibilitás | Nuova Simonelli |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Az adagok száma | 2 |
| Shape | Hengeres szűrő kúpos talppal |
| Külső átmérő | 70 mm |
| Belső átmérő | 58,5 mm |
| Magasság (cm) | 2 |
| Szélesség (cm) | 7 |
| Mélység (cm) | 7 |
| Javasolt szabotázsméret | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Csésze kapacitás | 14, 15, 16 |
| Kávéfőző kompatibilitás | Nuova Simonelli |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Az adagok száma | 2 |
| Shape | Hengeres szűrő kúpos talppal |
| Külső átmérő | 70 mm |
| Belső átmérő | 58,5 mm |
| Magasság (cm) | 2 |
| Szélesség (cm) | 7 |
| Mélység (cm) | 7 |

Kávéfőző portafilter csésze – melyiket válasszam?
Hogyan válasszunk portafilter kosarat és érjünk el jobb eszpresszó kivonást? Ma a témánk a finomabb kávé karos kávéfőzőből. Megvizsgáljuk, hogyan javítható az extrakció a megfelelő portafilter kosarak használatával.
























