IMS kosár 19-22 g B662TH32M
IMS kosár 19-22 g B662TH32M
IMS precíziós portafilter kosár a Dalla Corte kávégépekhez. Ez a professzionális eszpresszószűrő növeli az extrakciós hozamot, és ezáltal minimalizálja a kávécsatornázás és a kávé eltömődése által okozott problémákat. Több
5 688,98 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás)
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Termék kódja: K02483
IMS precíziós portafilter kosár a Dalla Corte kávégépekhez. Ez a professzionális eszpresszószűrő növeli az extrakciós hozamot, és ezáltal minimalizálja a kávécsatornázás és a kávé eltömődése által okozott problémákat. Több
Termék kódja: K02483
IMS - Professzionális szűrő portafilterhez
- ✓ A kosár aljának mikrometrikusan pontos perforálása
- ✓ kiváló minőségű IMS szűrőanyag
- ✓ Kávékészítés a szűrőnyílások eltömődése nélkül
- ✓ az eszpresszó extrakciós hozamának maximalizálása
- ✓ a kávécsatornázás problémájának megoldása

Miért cserélje ki az eszpresszó kosarat
A portaszűrő fémszűrője nap mint nap kemény körülményeknek van kitéve. Mind az eszpresszó készítésekor, mind a gép karjainak tisztításakor. Az IMS kosarakhoz hasonló minőségi anyaggyártás csökkenti a szűrőszűrő gondatlan kezeléséből vagy a kopásból eredő sérülések kockázatát.
Mivel a szűrő nagymértékben befolyásolja a kávé extrakciós folyamatát és ízét, az IMS precíziós kosár az, amely lehetőséget ad Önnek arra, hogy a Dalla Corte kávéfőzőjében a kívánt tökéletes eszpresszót készítse el. Nincs kávé túlfolyás, nem tömődnek el a szűrőnyílások.

| Szín |
|
|---|---|
| Javasolt szabotázsméret | 54 mm, 54,4 mm |
| Csésze kapacitás | 19, 20, 21, 22 |
| Kompatibilis márka | Dalla, LaSan |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Perforált felület | 44 mm |
| Az adagok száma | 2, 3 |
| A lyukak száma | 641 |
| Lyuk átmérője | 0,3 mm |
| Shape | Hengeres, lapos aljú |
| Külső átmérő | 66 mm |
| Belső átmérő | 56 mm |
| Magasság (cm) | 3 |
| Szélesség (cm) | 7 |
| Mélység (cm) | 7 |
| Kávégép kompatibilitás | Dalla Corte, La San Marco |
| Szín |
|
|---|---|
| Javasolt szabotázsméret | 54 mm, 54,4 mm |
| Csésze kapacitás | 19, 20, 21, 22 |
| Kompatibilis márka | Dalla, LaSan |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Perforált felület | 44 mm |
| Az adagok száma | 2, 3 |
| A lyukak száma | 641 |
| Lyuk átmérője | 0,3 mm |
| Shape | Hengeres, lapos aljú |
| Külső átmérő | 66 mm |
| Belső átmérő | 56 mm |
| Magasság (cm) | 3 |
| Szélesség (cm) | 7 |
| Mélység (cm) | 7 |
| Kávégép kompatibilitás | Dalla Corte, La San Marco |

Kávéfőző portafilter csésze – melyiket válasszam?
Hogyan válasszunk portafilter kosarat és érjünk el jobb eszpresszó kivonást? Ma a témánk a finomabb kávé karos kávéfőzőből. Megvizsgáljuk, hogyan javítható az extrakció a megfelelő portafilter kosarak használatával.

































