BIO China OP Jinjing | Fekete tea - csomagolás: 50 g
BIO China OP Jinjing | Fekete tea - csomagolás: 50 g
A BIO China OP Jinjing egy bio fekete tea a kínai Hunan tartományból, amely finom fűszeres aromájáról és teljes ízéről ismert. Egész leveles formájának és közepes koffeintartalmának köszönhetően ideális a minőségi teák kedvelőinek, akik kiegyensúlyozott lendületet keresnek. Több
1 656,78 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás) Ár 78,20 Ft egy csésze remek teaért
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Csomagolás: 50 g 39,10 Ft/g Termék kódja: K07095
A BIO China OP Jinjing egy bio fekete tea a kínai Hunan tartományból, amely finom fűszeres aromájáról és teljes ízéről ismert. Egész leveles formájának és közepes koffeintartalmának köszönhetően ideális a minőségi teák kedvelőinek, akik kiegyensúlyozott lendületet keresnek. Több
Csomagolás: 50 g 39,10 Ft/g Termék kódja: K07095
BIO fekete laza tea – Kína OP Jinjing
- ✔️ Organikus fekete laza tea Kínából
- ✔️Fekete tea fűszeres aromája
- ✔️Kiváló minőségű laza fekete tea közepes koffeintartalommal
- ✔️ Teljes íz dohányos jegyekkel
- ✔️Stimuláló hatású fekete tea
- ✔️ Öntsön 100 °C- os vizet
- ✔️ 3-5 percig állni hagyjuk

Kiváló minőségű kínai fekete tea enyhén stimuláló hatással
A BIO China OP Jinjing egy kivételes fekete tea, amely kínai bioültetvényekről származik. Finom, aromás illata enyhén fűszeres jegyekkel még a legigényesebb teakedvelőket is elnyeri.
Ezt a teát a telt íz jellemzi, a dohány és a fűszerek finom jegyeivel , így ideális társ a reggeli feltöltéshez . A mérsékelt koffeintartalom túlzott stimuláció nélkül biztosítja a szükséges energiát, így a nap nagy részében fogyasztható.
Fekete tea készítése
A tea elkészítése nagyon egyszerű, csak öntse fel 100 °C-os vízzel, áztassa 3-5 percig , majd élvezze a kiváló minőségű fekete tea teljes ízét.

A fekete tea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz
| Energiaérték: | 8 kJ / 2 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| Cukor: | < 0,1 g |
| Fehérje: | 0,4 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 200 ml vízhez 3 g teából készült infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Áfaszám: CZ17944759 I.C.: 17944759
Összetétel
Laza fekete tea Kína OP Jinjing.
Származási ország
Kína

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Fekete |
| Származási ország | Kína |
| Íz | Teljes |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Közepes |
| Kioldódási idő | Közepes (3-5 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 13 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Fekete |
| Származási ország | Kína |
| Íz | Teljes |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Közepes |
| Kioldódási idő | Közepes (3-5 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 13 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |























