Bio Pu Erh Tea | Fermentált tea - csomagolás: 50 g
Bio Pu Erh Tea | Fermentált tea - csomagolás: 50 g
A BIO Pu Erh Tea egy hagyományos kínai tea Yunnan tartományból, földes ízéről és közepes koffeintartalmáról ismert. Egyedülálló gyártási folyamata erjesztéssel és érleléssel jár, ami jellegzetes teltségét és sötét infúzióját adja. Több
2 635,59 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás) Ár 124,40 Ft egy csésze remek teaért
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Csomagolás: 50 g 62,20 Ft/g Termék kódja: K07096
A BIO Pu Erh Tea egy hagyományos kínai tea Yunnan tartományból, földes ízéről és közepes koffeintartalmáról ismert. Egyedülálló gyártási folyamata erjesztéssel és érleléssel jár, ami jellegzetes teltségét és sötét infúzióját adja. Több
Csomagolás: 50 g 62,20 Ft/g Termék kódja: K07096
Organikus fermentált laza tea – Pu Erh Tea
- ✔️ Organikus fermentált laza tea Kínából
- ✔️ Megkülönböztető földes íz , sötét sör
- ✔️ Fermentált tea közepes koffeintartalommal
- ✔️ Gyengéden stimuláló hatások
- ✔️ Öntsön 100°C- os vizet
- ✔️Hagyd 4-5 percig állni

Kiváló minőségű kínai fermentált tea enyhén stimuláló hatással
Merüljön el a hagyományos kínai tea világában a minősített bio BIO Pu Erh segítségével. Ez a teljes levelű tea Kína híres teavidékeiről származik, és jellegzetes földes ízéről és sötét forrázatáról ismert. Közepes koffeintartalmának köszönhetően gyengéd lendületet ad, ideális a mindennapi pihenés pillanataihoz.
A BIO Pu Erh egy utófermentációs folyamat eredménye, amely jellegzetes telt ízét adja. Organikus eredete garantálja, hogy minden kortyban élvezni fogja a természet tisztaságát. Fedezze fel ezt az egyedülálló teát, és kényeztesse magát a hagyományos kínai teakultúra autentikus élményével .
Pu Erh tea készítése
A tea elkészítése nagyon egyszerű, csak öntse fel 100 °C-os vízzel, áztassa 4-5 percig , majd élvezze a kiváló minőségű fermentált tea teljes ízét.

A tea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz
| Energiaérték: | 8 kJ / 2 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| cukrok: | < 0,1 g |
| Fehérje: | 0,4 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 200 ml vízhez 3 g teából készült infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Áfaszám: CZ17944759 I.C.: 17944759
Összetétel
Laza fermentált bio Pu Erh Tea.
Származási ország
Kína

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Fermentált |
| Származási ország | Kína |
| Íz | Teljes |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Közepes |
| Kioldódási idő | Közepes (3-5 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 12 g/l |
| Aromateák | Földes |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Fermentált |
| Származási ország | Kína |
| Íz | Teljes |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Közepes |
| Kioldódási idő | Közepes (3-5 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 12 g/l |
| Aromateák | Földes |





















