BIO Őszi érzések | Gyümölcs tea - csomagolás: 50 g
BIO Őszi érzések | Gyümölcs tea - csomagolás: 50 g
Élvezze az őszt minden kortyban az Autumn Feelings bioteával – a fűszeres és gyümölcsös jegyek finom keverékével, amely felmelegíti érzékeit. A koffein és a természetes édesség hiányának köszönhetően a nap bármely szakában élvezheti. Több
1 796,61 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás) Ár 84,80 Ft egy csésze remek teaért
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Csomagolás: 50 g 42,40 Ft/g Termék kódja: K07107
Élvezze az őszt minden kortyban az Autumn Feelings bioteával – a fűszeres és gyümölcsös jegyek finom keverékével, amely felmelegíti érzékeit. A koffein és a természetes édesség hiányának köszönhetően a nap bármely szakában élvezheti. Több
Csomagolás: 50 g 42,40 Ft/g Termék kódja: K07107
BIO őszi gyümölcs tea – Őszi érzések
- ✔️ BIO őszi gyümölcsös laza tea
- ✔️ Válogatott összetevők a fenntartható mezőgazdaságból
- ✔️ Gyümölcsös íz és fűszeres illat
- ✔️Kiváló minőségű gyümölcsös laza tea koffein nélkül
- ✔️ Természetes édesség az édesgyökérnek köszönhetően
- ✔️ öntsünk 100 °C-os vizet
- ✔️ Hagyja hatni 7-10 percig a 12-15 g/l -es adagot

Élvezze az őszi hangulatot az Autumn Feelings gyümölcsös teakeverékkel
Merüljön el az őszi hangulatban az Autumn Feelings bioteával . Ez a gondosan válogatott keverék alma- , gyömbér- , fahéj- , csipkebogyó- , hibiszkusz- és egyéb összetevőket tartalmaz. Az eredmény a fűszeres és gyümölcsös jegyek harmonikus kombinációja , amely felmelegít a hideg napokon.
A koffein hiányának köszönhetően ezt a teát a nap bármely szakában fogyaszthatja. Az édesgyökér természetes édessége és a gyömbér telt íze párosul a menta frissítő jegyeivel, egyedi ízélményt hozva létre.
Gyümölcstea készítése
A tea elkészítése nagyon egyszerű, csak öntsön fel 12-15 g/l 100°C-os vizet, áztassa 7-10 percig , majd élvezze ennek a nagyszerű gyümölcsteának a friss ízét.

A gyümölcstea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz
| Energiaérték: | 9 kJ / 2 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| Cukor: | < 0,1 g |
| Fehérje: | < 0,1 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 200 ml vízhez 4 g teából készült infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Áfaszám: CZ17944759 I.C.: 17944759
Összetétel
Alma, gyömbér, fahéjrúd, csipkebogyó, édesgyökér, hibiszkusz, citromhéj, borsmenta, egész verbéna.

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyümölcsös |
| Íz | Édes, Teljes |
| Forma | Töredékes |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 12-15 g/l |
| Aromateák | Fűszeres, Gyümölcsös |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyümölcsös |
| Íz | Édes, Teljes |
| Forma | Töredékes |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | Hosszú (5-10 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 12-15 g/l |
| Aromateák | Fűszeres, Gyümölcsös |




















