BIO Csipkebogyó, szárított | Gyümölcs tea - csomagolás: 50 g
BIO Csipkebogyó, szárított | Gyümölcs tea - csomagolás: 50 g
ORGANIC Csipkebogyó – szárított csipkebogyó gyümölcsből készült tea. Vörösesre szárított csipkebogyó édes-savanyú tea készítéséhez. Csakúgy, mint dédanyáink idejében, most is megkíméled magad attól, hogy szedés közben megsérüljön a tövis. Több
Csomagolás: 50 g 35,90 Ft/g Termék kódja: K07048
ORGANIC Csipkebogyó – szárított csipkebogyó gyümölcsből készült tea. Vörösesre szárított csipkebogyó édes-savanyú tea készítéséhez. Csakúgy, mint dédanyáink idejében, most is megkíméled magad attól, hogy szedés közben megsérüljön a tövis. Több
Csomagolás: 50 g 35,90 Ft/g Termék kódja: K07048
Szárított bio csipkebogyó teaként. Miért ő?

Csipkebogyó tea és minden rendben lesz. A nagymamák megerősítették
Nagyanyáink állítása szerint a csipkebogyó tea nem mindenre csodaszer, a megfázástól az egzisztenciális válságig. És ha véletlenül nem mindenre, akkor minden bizonnyal egy finom ital, tele C-vitaminnal. Természetes antioxidánsként működik, és erősíti az immunitást.
Bár a csipkebogyó 'Fructus cynosbati' nevű virágzó cserjén nő, gyümölcs. Ha nem hiszi, nézze meg saját szemével gyümölcsös, édes-savanyú ízét. Kellemes gyógynövényes illata is van (hogy ne legyen rózsaillata sem). Az infúzió ezután rubinvörös, és aki édesre vágyik, egy teáskanál mézet adhat hozzá. Olyan lesz, mint egy nagymama ölelése.
BIO Tea Sípky - hogyan kell elkészíteni
Öntsön fel egy kimért adag gyógyteát, azaz 15-20 g/l-t forrásban lévő vízzel, és hagyja főzni 10-15 percig .

A tea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz:
| Energiaérték: | 9 kJ / 2 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| cukrok: | < 0,1 g |
| Fehérjék: | < 0,1 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 3 g teából 200 ml vízben főzött infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Adószám: CZ17944759 Cégazonosító: 17944759
Összetétel
BIO Arrows

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyümölcsös |
| Íz | Fine |
| Forma | Keverék |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | 10-12 perc |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Gyümölcsös |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Gyümölcsös |
| Íz | Fine |
| Forma | Keverék |
| Koffein tartalom | Koffeinmentes |
| Kioldódási idő | 10-12 perc |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Gyümölcsös |

Hogyan lehet felismerni a minőségi laza teát
Mi ez - minőségi tea? Hogyan lehet felismerni, hol lehet minőségi teát vásárolni és miért a tea minősége a legfontosabb a választásnál? Ma megtanulod a 4 érzék tesztet, amellyel azonosíthatod a jó tea minőségi tényezőit.

A víz 5 alapvető tulajdonsága a teakészítéshez
A tea csak annyira jó, mint a víz. Ha a legjobb ízt, aromát és tisztaságot szeretné elérni a teából, akkor figyelnie kell a víz tisztaságára, keménységére, hőmérsékletére és egyéb paramétereire.

Hogyan készítsünk frissítő jeges teát?
A nyár ugrásszerűen közeledik, és mi mindenféle módon keressük a hűsölés lehetőségét. Azt hisszük , hogy literenként ihatnánk hideg sört, de sajnos mindenből túl sok ártalmas. Különösen a koffein. Jobb, ha utánaolvasol ,hogy hány csésze kávé még rendben van. Ezért találtuk ki egy jeges ital receptjét, ami majdnem annyira felfrissít és gyönyörködtet, mint a kávé. A jeges teáról beszélünk.

9 tény a kávéban és teában lévő koffeinről
Koffein - a kávéban található legjelentősebb anyag, amely hatással van a szervezetünkre. Ez a kémiai varázslat, amely energiát ad a mindennapi életünkben, más növényekben is rejtve van. Egy másik koffein "beszállítónk" a tea. Miben különbözik tehát a kávé és a tea koffeintartalma?
Az utóbbi időben a kávé és annak egészségünkre gyakorolt hatása került a figyelem középpontjába. Korábbi cikkeinkben olyan témákkal foglalkoztunk, mint a kávé és a csontok egészsége. Írtunk arról is, hogyan hat a kávé a migrénre, a kiszáradásra és a cirkadián ritmusra. Mi a kapcsolat a kávéfogyasztás és a cukorbetegség között, vagy hogyan használhatjuk a kávét a fogyás elősegítésére.















