Organic Chai zöld tea | Zöld tea keverék - csomagolás: 50 g
Organic Chai zöld tea | Zöld tea keverék - csomagolás: 50 g
Az organikus zöld teakeverék a kínai Sencha tea lágyságát aromás fűszerekkel ötvözi, amelyek felmelegítik az érzékeket. Mérsékelt koffeintartalmának és gondosan válogatott összetevőinek köszönhetően ideális a nyugodt és enyhe stimuláció pillanataihoz. Több
1 936,44 Ft ÁFÁ nélkül (Áfa levonás) Ár 91,40 Ft egy csésze remek teaért
DPD Pickup ![]() |
0 HUF | 1 295 HUF |
|---|---|---|
Packeta HU (Z-Bbox, Magyar Posta) ![]() |
0 HUF | 1 350 HUF |
Magyar Posta ![]() |
0 HUF | 2 160 HUF |
DPD ![]() |
0 HUF | 3 935 HUF |
Fizetés: Gyors átutalás, Kártyával, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Készpénzes fizetés
Csomagolás: 50 g 45,70 Ft/g Termék kódja: K07105
Az organikus zöld teakeverék a kínai Sencha tea lágyságát aromás fűszerekkel ötvözi, amelyek felmelegítik az érzékeket. Mérsékelt koffeintartalmának és gondosan válogatott összetevőinek köszönhetően ideális a nyugodt és enyhe stimuláció pillanataihoz. Több
Csomagolás: 50 g 45,70 Ft/g Termék kódja: K07105
Organikus Sencha zöld tea keverék – Chai Green Tea
- ✔️ kiváló minőségű zöld tea keverék
- ✔️Kínai Sencha tea fűszerekkel kombinálva
- ✔️ Telt íz és fűszeres aroma
- ✔️ Közepes koffeintartalom az enyhe löketért
- ✔️ öntsünk 100 °C-os vizet
- ✔️ 2-3 percig állni hagyjuk

A kínai zöld tea minőségi keveréke fűszeres jegyekkel
Bemutatjuk az ORGANIC zöld tea keverékét – a Chai Green Tea-t, amely a kínai Sencha zöld tea lágyságát olyan aromás fűszerek gazdag keverékével ötvözi, mint a fahéj , ánizs , édeskömény , gyömbér , szegfűszeg és kardamom . Ez a gondosan kiválasztott kombináció teljes és kiegyensúlyozott ízt biztosít, amely elragadtatja érzékeit és felmelegíti a lelkét.
Mérsékelt koffeintartalmával ez a tea enyhe lendületet ad, tökéletes olyan időszakokban, amikor enyhe energialöketre van szüksége. Élvezze ezt az egyedülálló , bio minőségi italt, mely harmonikusan ötvözi a hagyományos kínai teát egzotikus fűszeres jegyekkel .
Zöld tea készítése
A tea elkészítése nagyon egyszerű, csak öntsük fel 100°C -os vízzel, áztassuk 2-3 percig , majd élvezzük a zöld tea kellemesen gazdag ízét.

A tea tápértéke
100 ml tea* átlagosan tartalmaz
| Energiaérték: | 2 kJ / 1 kcal |
| Zsírok: | < 0,1 g |
| – ebből telített zsírsavak: | < 0,1 g |
| Szénhidrátok: | < 0,1 g |
| Cukor: | < 0,1 g |
| Fehérje: | 0,1 g |
| Só: | < 0,01 g |
* 200 ml vízhez 3 g teából készült infúzión alapul
Tárolás
Tárolja száraz helyen.
Gyártó
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Csehország Áfaszám: CZ17944759 I.C.: 17944759
Összetétel
Kínai Sencha zöld tea (54%), fahéjrúd, ánizs, édeskömény, gyömbér, ceyloni fahéj, szegfűszeg, kardamom.

| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Zöld |
| Íz | Fine, Teljes |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Közepes |
| Kioldódási idő | Gyors (1-3 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |
| Tanúsítvány | BIO |
|---|---|
| Egyfajta tea | Zöld |
| Íz | Fine, Teljes |
| Forma | Egész levél |
| Koffein tartalom | Közepes |
| Kioldódási idő | Gyors (1-3 perc) |
| Vízhőmérséklet | Magas (90-100 °C) |
| Ajánlott adag | 15-20 g/l |
| Aromateák | Fűszeres |



















