Fellow Tally Pro Precision Scale
Fellow Tally Pro Precision Scale
A tökéletesen pontos Tally Pro Precision barista mérleg a Fellow-tól fekete színben ideális minden maximalista számára. Az egyedülálló Brew Assist™ üzemmódnak köszönhetően a szűrőkávé elkészítésében az Ön útmutatója lesz. Több
Termék kódja: K05845 EAN: 1230000155038
A tökéletesen pontos Tally Pro Precision barista mérleg a Fellow-tól fekete színben ideális minden maximalista számára. Az egyedülálló Brew Assist™ üzemmódnak köszönhetően a szűrőkávé elkészítésében az Ön útmutatója lesz. Több
Termék kódja: K05845 EAN: 1230000155038
Fellow Tally Pro Precision Black Barista mérleg
- ✔️ tökéletesen pontos és gyors barista mérleg
- ✔️ egyedülálló Brew Assist™ üzemmód
- ✔️ grammban, unciában, fontban és milliliterben is mérhet.
- ✔️ tiszta, megvilágított OLED kijelző
- ✔️ hosszú akkumulátor-üzemidő, USB-C töltés
- ✔️ kivehető mérőedény az egyszerű karbantartás érdekében.
- ✔️ mérleg rejtett funkcióval rendelkezik - az "Ugrálós" játékkal

Fellow Tally: Egyedülálló Brew Assist™ üzemmód
Az egyedülálló Brew Assist™ móddal a Tally végigvezeti Önt a filterkávé készítésének teljes folyamatán. Többé nem kell bonyolult számításokat végeznie. Egyszerűen csak adja meg a kedvenc kávé-víz arányát, és a Brew Assist™ a kávé kiöntése közben a tökéletes célsúlyhoz vezeti Önt.
A megvilágított OLED kijelzőn az összes szükséges érték jól láthatóan egymás mellett látható. A Weight Mode Pro pontos méréseket kínál grammban, unciában, fontban és milliliterben.
A Tally mérleg prémium minőségű anyagokból készült, és a karcsú fekete dizájn minden stílusos konyhába vagy kávézóba illik. A praktikus mérőedény kivehető, így a mérleg karbantartása is gyerekjáték. A Fellow ráadásul egy rejtett funkciót is hozzáadott a mérlegéhez egy "Jumpy" játék formájában. Vajon Ön is képes lesz felfedezni? És milyen pontszámot fogsz elérni?

| Szín |
|
|---|---|
| Súly funkció | Automatikus leállítás, Újratölthető elemek, Stopperóra, Tare, USB-C, Vízálló |
| Kapacitás | 2500 g |
| Anyag | Alumínium, Rozsdamentes acél, Műanyag, Szilikon, Üveg |
| Mérési pontosság | 0,1 g |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé |
| Magasság (cm) | 3 |
| Szélesség (cm) | 18 |
| Mélység (cm) | 15 |
| Szín |
|
|---|---|
| Súly funkció | Automatikus leállítás, Újratölthető elemek, Stopperóra, Tare, USB-C, Vízálló |
| Kapacitás | 2500 g |
| Anyag | Alumínium, Rozsdamentes acél, Műanyag, Szilikon, Üveg |
| Mérési pontosság | 0,1 g |
| A oldalon. | Espresso, Szűrt kávé |
| Magasság (cm) | 3 |
| Szélesség (cm) | 18 |
| Mélység (cm) | 15 |

A barista mérlegek hasznos funkciói. Timemore, Fellow, Acaia, Brewista és Felicita
A pontos mérlegelés elengedhetetlen, de a baristáknak szánt digitális mérlegek még több funkcióval rendelkeznek. Jöjjön el most, hogy megtudja, mit tudnak a digitális barista mérlegek, és hogyan tudja a legtöbbet kihozni belőlük a kávékészítés során.

























